{{ productAwardLocalized.Quote }}

XTC Advanced SL 29 1

€ 4.599

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Chaotische starts, vechten voor een positie, in het rood rijden in de beklimming en technische afdalingen. XC-racing is waar adrenaline en uithoudingsvermogen elkaars pad kruisen. Deze gloednieuwe superlichte hardtail geeft je de kick die je nodig hebt om langs het peloton naar voren op te schuiven.

Als het gaat om pure XC-racesnelheid en prestaties, dan gaat er niks boven de efficiëntie van een lichtgewicht composite hardtail. De nieuwe XTC Advanced SL 29 bouwt voort op zijn historie tijdens Worldcup-races, maar heeft een totaal herzien frame dat nu de basis vormt voor de lichtste offroad-machine die we ooit hebben gebouwd. Het superlichte chassis is handgebouwd met de allerbeste Advanced SL composite en heeft een geometrie die optimaal is afgestemd op de uitgebalanceerde, stabiele en licht lopende 29 inch wielen. Elke fiets wordt volledig met de hand opgebouwd en heeft een specifieke carbon layup die per framemaat verschilt. Het resultaat? Turbo-efficiëntie in beklimmingen, soepel comfort over wortels, rotsen en geulen en een compromisloze prestatiedrang die aansluit bij jouw XC-obsessie.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Superlicht en wendbaar:

Topklasse Advanced SL composite frame is het lichtste offroad-frame dat Giant ooit heeft geproduceerd. Dat geeft serieuze XC-wedstrijdrijders een prestatievoordeel bij beklimmingen, acceleraties en sprints.

Ultra-efficiënt:

Het frame heeft de hoogste stijfheid/gewichtsverhouding van elke hardtail mountainbike in deze klasse en dat vertaalt zich naar een ultrahoge trapefficiëntie en nauwkeurig stuurgedrag op de trails.

Aangepaste flexibiliteit:

Elke framemaat heeft een specifiek afgestemde mate van comfort. Er zijn individuele composite layup-schema's gemaakt voor een optimale verticale flexibiliteit om een soepeler rijgedrag te creëren op XC-terrein.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Chameleon Neptune/Candy Navy/Chrome
  • Frame
    Advanced SL-Grade Composite
  • Voorvork
    RockShox SID SL Select, 100mm, Charger 2 RL damper, 44mm offset, 15x110 Maxle Stealth, remote lockout
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SL XC Flat, 750x31.8
  • Stuurpen
    Giant Contact SL
  • Zadelpen
    Giant Contact Switch, 100mm, 30.9, Shimano remote
  • Zadel
    Giant Contact SL (neutral)
  • Pedalen
    platform
  • Shifters
    Shimano Deore XT
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    Shimano Deore XT
  • Remmen
    Shimano Deore XT
  • Remhendels
    Shimano Deore XT
  • Cassette
    Shimano Deore XT, 10x51
  • Ketting
    KMC X-12
  • Crankset
    Shimano Deore XT, 34t
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant XCR-1 29 WheelSystem
  • Naven
    Giant XCR-1 29 WheelSystem
  • Spaken
    Giant XCR-1 29 WheelSystem
  • Banden
    Maxxis Aspen 29x2.25, foldable, TLR, EXO, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared
  • Gewicht
    10,1 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Als het gaat om pure XC-racesnelheid en prestaties, dan gaat er niks boven de efficiëntie van een lichtgewicht composite hardtail. De nieuwe XTC Advanced SL 29 bouwt voort op zijn historie tijdens Worldcup-races, maar heeft een totaal herzien frame dat nu de basis vormt voor de lichtste offroad-machine die we ooit hebben gebouwd. Het superlichte chassis is handgebouwd met de allerbeste Advanced SL composite en heeft een geometrie die optimaal is afgestemd op de uitgebalanceerde, stabiele en licht lopende 29 inch wielen. Elke fiets wordt volledig met de hand opgebouwd en heeft een specifieke carbon layup die per framemaat verschilt. Het resultaat? Turbo-efficiëntie in beklimmingen, soepel comfort over wortels, rotsen en geulen en een compromisloze prestatiedrang die aansluit bij jouw XC-obsessie.

XtC Advanced SL 29 with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)380154311747518,752520,7
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)59523,461424,26352566526,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°70,0°70,0°
FVork Sprong (mm) (inch)431,7431,7431,7431,7
GNaloop (mm) (inch)94,93,794,93,794,93,794,93,7
HWielbasis (mm) (inch)108742,8110643,5112844,4115945,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42516,742516,742516,742516,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)582,3582,3582,3582,3
KStack (mm) (inch)60423,860423,861324,163224,9
LReach (mm) (inch)41616,443517,145317,847718,8
MStand Over Height (mm) (inch)7372976430,179131,182932,6
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QWielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

Advanced SL Composite Technology
OverDrive
Tubeless Systeem

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.