Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Vall E+ 2

€ 3.299

Wat is mijn maat?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

Epische ritten zijn nu binnen handbereik. Krijg toegang tot de mountainbike avonturen van je dromen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Toegankelijk en betrouwbaar:

Nieuwe trails en prachtige ritten liggen nu eenvoudig binnen handbereik dankzij de ultrabetrouwbare EnergyPak Smart 500 Wh accu met een actieradius tot 170 km. De Yamaha SyncDrive Sport motor levert 70 Nm koppel en heeft vijf ondersteuningsstanden die uiteenlopen van 50% - 350% ondersteuning.

Geïntegreerd ontwerp:

Naast de geïntegreerde snelheidssensor, is ook de EnergyPak Smart accu in de onderbuis geïntegreerd en eenvoudig uitneembaar.

Soepel rijden:

Smart Assist Technologie past de ondersteuning automatisch aan voor natuurlijk aanvoelende ondersteuning, terwijl de RideControl Dash bedieningsunit op het stuur binnen handbereik zit om de ondersteuning aan te passen en het accuniveau te bekijken.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak Smart 500 / SyncDrive Sport

  • Actieradius
  • Zwaar: 55 km 34 mijl
  • Goed: 110 km 68 mijl
  • Ideaal: 180 km 111 mijl

Highlights

Vall E+ with interactive tooltips

Technologieën

ALUXX Aluminum Technologie
Hybrid Cycling Technology
EnergyPak
SyncDrive Sport
Smart Assist

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 181 cm5’11”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)36514,440515,944517,548519,1
BZitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)5602256522,259523,461524,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1104,31154,51054,11154,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)68,0°68,0°68,0°68,0°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7461,8461,8
GNaloop (mm) (inch)103,84,1103,84,199,53,999,53,9
HWielbasis (mm) (inch)113044,5113044,5116145,7118246,5
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47518,747518,747518,747518,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)502502451,8451,8
KStack (mm) (inch)62124,462624,662524,663425
LReach (mm) (inch)382153801540415,942116,6
MStand Over Height (mm) (inch)68026,87102875029,575529,7
NStuur breedte (mm) (inch)69027,269027,275029,575029,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)401,6502502602,4
PCranklengte (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7
QWielmaat 27.5+27.5+29"29"
Specificaties
  • Motor
    SyncDrive Sport, 70Nm, Powered by Yamaha
  • Bedieningsunit
    RideControl Dash, full color LCD screen
  • Display
    RideControl Dash, full color LCD screen
  • Accu
    EnergyPak Smart 500, 36V Integrated Lithium-IonEnergyPak Plus range extender compatible (except XS size)
  • Maten
    XS, S, M, L, (XS-S: 27.5 / M-L: 29)
  • Kleuren
    Echeveria
  • Frame
    ALUXX Aluminum, Overdrive 1½ - 1⅛" Head Tube, 141mm Boost QR, ISS, EnergyPak Plus Range Extender Compatible, Integrated KS18 Kickstand Mount
  • Voorvork
    SR Suntour XCR 32 Coil LO Boost 29/27.5 120mm travel, Tapered 1½ - 1⅛" steerer, lockout
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect TR Riser 31.8x690, 750mm (XS-S: 690 / M-L: 750)
  • Grips
    Liv Comfort Ergo Microtech Plus
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
  • Zadel
    Liv Sport
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    Shimano Deore
  • Voorderailleur
    -
  • Achterderailleur
    Shimano Deore, 10-speed, Shadow+
  • Remmen
    Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180mm [F&R]
  • Remhendels
    Shimano BL-MT200
  • Cassette
    Shimano CS-M4100-10, 11-46T, 10-speed
  • Ketting
    KMC e.10 Sport, e-bike optimized
  • Crankset
    FSA Comet E-Bike crank arm setFSA MegaTooth Direct-mount 1X steel 36T
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant XCT 29/27.5 Tubeless Ready 25mm e-bike optimized
  • Naven
    Shimano MT410 Boost, Center-Lock, [F] 110x15, Shimano MT200-B [R] 141mm OLD, QR
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Maxxis Rekon 27.5x2.4"" / 29x2.4"", Foldable, TLR, EXO, 60 TPI (XS-S: 27.5, M-L: 29er)
  • Extra's
    -
  • Verlichting
    -
  • Slot
    -
  • Drager
    -
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.