Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Trance X 29 1

€ 3.799

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

Vette rock gardens, lastige worteltapijten en technische beklimmingen. De Trance X 29 is voor rijders die de moeilijkste trailsecties als het favoriete deel van hun rit beschouwen. Met meer veerweg en een verstelbare geometrie levert deze aluminium trail-slayer puur, hardcore singletrack-plezier.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

29er vertrouwen en controle:

29 inch wielen rollen beter en met meer balans en stabiliteit over ruw terrein. Daardoor krijg je enerzijds meer momentum voor technische beklimmingen en anderzijds meer vertrouwen om snelle, ruige singletracks op volle snelheid af te dalen. Meer bandenruimte tot maximaal 2.5 inch banden.

Progressieve vering:

Maestro achtervering heeft een Trunnion-mount demper met een langere slag en een soepeler rijgevoel. Hierdoor is de volledige 135 mm achtervering beschikbaar (en 150 mm aan de voorzijde). De Advanced Forged composite bovenste rocker-arm zorgt voor extra sterkte en stijfheid, plus een lager framegewicht.

Verstelbare framegeometrie:

Door de Flip Chip kun je de balhoofd- en zitbuishoeken en de bottom bracket hoogte aanpassen, om zo het rijgedrag te fine-tunen. Kies de ‘low’ positie (65.5/77.2 balhoofd/zitbuis hoek en 40mm BB drop) voor snel open terrain, of de ‘high’ positie (66.2/77.9 balhoofd/zitbuis hoek en 30mm drop) voor technische singletracks.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Panther / Phantom Green / Chrome
  • Frame
    ALUXX SL-Grade Aluminum front and rear triangles, 135mm Maestro suspension, flip chip, 12x148mm thru-axle
  • Voorvork
    Fox 36 Float Performance, FIT4, 44mm offset, 150mm, 15x110 Kabolt, custom tuned for Giant
  • Demper
    Fox Float DPS Performance, 185/55, custom tuned for Giant
  • Stuur
    Giant Contact TR35, 780x35mm, 20mm rise
  • Grips
    Giant Tactal Pro Single S:120mm, M:120mm, L:130mm, XL:130mm
  • Stuurpen
    Giant Contact SL 35 S:40mm, M:40mm, L:50mm, XL:50mm
  • Zadelpen
    Giant Contact Switch dropper, remote S: 125mm travel / 30.9 x 395mm M: 150mm travel / 30.9 x 440mm L: 170mm travel / 30.9 x 450mm XL: 170mm travel / 30.9 x 450mm
  • Zadel
    Giant Romero
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano SLX SL-M7100, 1x12
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    Shimano SLX RD-M7100
  • Remmen
    Shimano Deore BR-MT520, hydraulic, Shimano RT-66 rotors [F]203mm, [R]180mm
  • Remhendels
    Shimano Deore BL-MT501
  • Cassette
    Shimano SLX, 10x51
  • Ketting
    KMC X-12
  • Crankset
    Shimano M511, 30t S:165mm, M:170mm, L:170mm, XL:170mm
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant AM 29, alloy
  • Naven
    alloy, sealed bearing
  • Spaken
    Sapim
  • Banden
    [F] Maxxis Minion DHF 29x2.5 WT, EXO, TR [R] Maxxis Aggressor 29x2.4, EXO, TR, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared, 2.5" max tire size, 34t max chainring size
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
  LOW | HIGHLOW | HIGHLOW | HIGHLOW | HIGH
AZitbuis lengte (mm) (inch)43016,943016,946518,349619,5
BZitbuis hoek (degrees)77,2° | 77,9°77,2° | 77,9°77,2° | 77,9°77,2° | 77,9°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)56622,3 | 56422,259723,5 | 59523,462924,8 | 62724,765625,8 | 65425,7
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,71003,91104,31204,7
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)65,5° | 66,2°65,5° | 66,2°65,5° | 66,2°65,5° | 66,2°
FVork Sprong (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
GNaloop (mm) (inch)125,14,9 | 119,54,7125,14,9 | 119,54,7125,14,9 | 119,74,7125,14,9 | 119,54,7
HWielbasis (mm) (inch)117346,2120547,4123948,8126849,9
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43817,243817,243817,243817,2
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)401,6401,6401,6401,6
KStack (mm) (inch)61724,362124,463124,864025,2
LReach (mm) (inch)42616,84561848619,151020,1
MStand Over Height (mm) (inch)73428,972928,775429,777730,6
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)401,6401,6502502
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,71706,7
QWielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

Advanced Forged Composite Technologie
ALUXX SL Aluminium Technologie
Maestro Suspension Technology
OverDrive
Tubeless Systeem
Flip Chip

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.