{{ productAwardLocalized.Quote }}

Tempt 29 0

€ 899

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Maak je eerste uitstapje in de modder, of promoveer naar meer uitdagende singletracks. de tempt is ontworpen om je de hele weg te begeleiden.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Meer vertrouwen:

Perfect als eerste mountainbike voor vrouwen, mede dankzij het lichtgewicht, capabele en duurzame ALUXX-frame.

Veelzijdig:

De prestatiegerichte en toch comfortabele geometrie van de Tempt geeft deze fiets de veelzijdigheid voor zowel toertjes over de universiteitscampus als offroad-ritten.

Liv 3F-ontwerpfilosofie:

Damesspecifieke geometrie garandeert dat de rijdster centraal boven de fiets zit voor een optimale efficiëntie, comfort en controle.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

Met een wendbaar aluminium frame voorzien van een geometrie die speciaal voor vrouwen is ontwikkeld, plus 27,5-wielen die snelheid, efficiëntie en controle combineren, neemt de Tempt je mee van tamme zandpaden tot zeer uitdagende singletracks. Een soepele geveerde voorvork en krachtige schijfremmen bieden aanvullend vertrouwen en controle. Het frameontwerp is voorzien van ruim voldoende beenvrijheid waardoor je precies krijgt wat je nodig hebt om verder en sneller te gaan.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L
  • Kleuren
    Ocean Storm / Dark Iridescent
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Rock Shox JUDY TK COIL 29', 100mm
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect Trail, 780x31.8
  • Stuurpen
    Giant Sport, 7-degree
  • Zadelpen
    Giant Sport, 30.9
  • Zadel
    Liv Sport
  • Pedalen
    MTB caged
  • Shifters
    Shimano Deore M6100
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    Shimano Deore M6100
  • Remmen
    Tektro TKD 149, hydraulic
  • Remhendels
    Tektro TKD 149, hydraulic
  • Cassette
    Shimano Deore M6100, 10x51
  • Ketting
    Shimano
  • Crankset
    ProWheel MPX, 30t
  • Bottom Bracket
    cartridge
  • Velgen
    Giant GX03V 29, alloy, double wall, 21mm inner width
  • Naven
    Shimano, sealed bearing
  • Spaken
    stainless, 14g
  • Banden
    Maxxis Rekon 29x2.4, wire bead
  • Gewicht
    13,6 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Tempt with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S (29")
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M (29")
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L (29")
      170 cm5’7”  to 181 cm5’11”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  S (29")M (29")L (29")
AZitbuis lengte (mm) (inch)37014,642016,545017,7
BZitbuis hoek (degrees)74,0°74,0°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57022,459023,261024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)903,5953,71054,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)68,5°68,5°68,5°
FVork Sprong (mm) (inch)512512512
GNaloop (mm) (inch)94,33,794,33,794,33,7
HWielbasis (mm) (inch)111944,1113944,8116045,7
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)552,2552,2552,2
KStack (mm) (inch)59623,560123,761024
LReach (mm) (inch)39915,741816,543517,1
MStand Over Height (mm) (inch)70527,87372975729,8
NStuur breedte (mm) (inch)75029,575029,575029,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)401,6502502
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71756,9
QWielmaat 29"29"29"

Technologieën

ALUXX Aluminum Technologie

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.