{{ productAwardLocalized.Quote }}

Stance E+ 1 29

€ 3.899

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Steile beklimmingen, technische afdalingen, langere dagen op de trails. Met zijn krachtige SyncDrive Sport motor, geeft deze full-suspension E-bike je de power en de technologie om de trails te rijden waar je van droomt.

De Stance E+ heeft een trail-vriendelijke geometrie en helpt beginnende en meer gevorderde trailrijders om maximaal te genieten van off-road e-biking. Zijn lichte, sterke en stijve ALUXX SL aluminium frame met FlexPoint veersysteem maakt het eenvoudiger om lastige afdalingen te rijden. Hij heeft 120 mm achtervering en 130 mm voorvering, plus de stabiele en wendbare rijkwaliteiten van 29 wielen. De SyncDrive Sport motor levert maximaal 350% ondersteuning en kan via de Giant E-bike app worden ingesteld. De RideControl EVO biedt ergonomisch bedieningsgemak, terwijl je met het EnergyPak accusysteem langer kunt rijden. En vanaf nu kun je ook sneller opladen met een nieuwe intelligente lader.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Sterke motorondersteuning:

De SyncDrive Sport motor met 70 Nm koppel en 350% instelbare ondersteuning helpt je om steile en ruige beklimmingen gemakkelijker op te rijden.

Totale controle:

Het ALUXX SL aluminium frame met 120 mm FlexPoint veersysteem en 29 inch wielen produceren een soepel en vertrouwd aanvoelend rijgedrag op technische trails. De Giant E-bike app heeft navigatiemogelijkheden plus gezondheids- en fitness-functies.

Efficiënt:

EnergyPak met 500Wh of 625Wh heeft de grootst mogelijke actieradius. Het geïntegreerde accupakket is eenvoudig oplaadbaar: tot 80% lading in 60 minuten dankzij de nieuwe 6A snellader.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 625 / SyncDrive Sport

  • Actieradius
  • Zwaar: 68 KM 42 miles
  • Goed: 125 KM 77 miles
  • Ideaal: 205 KM 127 miles
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Sport
  • Bedieningsunit
    Giant RideControl One ANT+
  • Display
    Wireless display compatible
  • Accu
    Giant EnergyPak Smart 625, 36V Integrated Lithium-Ion
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Desert Sage
  • Frame
    ALUXX SL-grade aluminum, 120mm FlexPoint suspension system
  • Voorvork
    RockShox Recon Silver RL, 130mm travel, Lockout, 110x15mm Boost, Maxle Stealth, e-MTB optimized
  • Demper
    RockShox Monarch RT, High Volume, 184x44mm, custom tuned
  • Stuur
    Giant Connect TR Riser 31.8x780mm
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant Contact Switch, dropper, 30,9mm (S:125/M:150/L&XL:170)
  • Zadel
    Giant Sport
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    SRAM SX Eagle 12-speed
  • Voorderailleur
    Giant Custom Chain Guide
  • Achterderailleur
    SRAM SX Eagle 12-speed
  • Remmen
    Shimano MT420, 4-piston, hydraulic disc, 203mm
  • Remhendels
    Shimano MT401
  • Cassette
    SRAM PG-1210, 11-50T, 12-Speed
  • Ketting
    SRAM SX Eagle PowerLock, 12-speed
  • Crankset
    SRAM X-Sync Eagle 38T 104BCD chainringForged Alloy minimal Q-factor, (S:160, M/L:165, XL:170)
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant XCT 29 Tubeless Ready 25mm e-bike optimized
  • Naven
    Giant eTracker Sport, [F] 15mm Thru-Axle [R] 141mm QR
  • Spaken
    Stainless Steel
  • Banden
    Maxxis Rekon 29x2.4" foldable, 60tpi, EXO, Tubeless Ready
  • Extra's
    Giant EnergyPak 6A Smart charger
  • Gewicht
    20,5 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Designed with trail-friendly geometry, Stance E+ helps beginner or intermediate trail riders experience off-road E-bike riding at its best. Its lightweight, strong and stiff ALUXX SL aluminum frame with FlexPoint suspension makes tricky singletrack trails easier to ride. It features 120mm of rear suspension travel and 130mm up front, plus the stable, nimble ride quality of 29-inch wheels. The SyncDrive Sport motor delivers 350 percent tunable support ratios through the Giant E-bike App. The new RideControl ONE with EVO display compatibility has integrated handlebar support buttons for improved ergonomic control. The EnergyPak 625 battery system lets you extend the ride, and now you can charge it up quickly with a newly designed smart charger.

Stance E+ with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)40616432174821950720
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)58022,860023,662524,665025,6
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1003,91104,31204,71355,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)67,0°67,0°67,0°67,0°
FVork Sprong (mm) (inch)401,6401,6401,6401,6
GNaloop (mm) (inch)113,64,4113,64,4113,64,4113,64,4
HWielbasis (mm) (inch)116645,9118746,7121347,8124048,8
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47518,747518,747518,747518,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)200,8200,8200,8200,8
KStack (mm) (inch)59323,360323,761224,162624,6
LReach (mm) (inch)40415,942116,644417,546518,3
MStand Over Height (mm) (inch)74129,275629,87883179231,2
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)401,6401,6502502
PCranklengte (mm) (inch)1606,31656,51656,51656,5
QWielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Flexpoint Vering
Hybrid Cycling Technology
SyncDrive Sport
RideControl ONE
PedalPlus 6-Sensor Technologie
Tubeless Systeem
Energypak

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.