Nieuw
Betaal in termijnen
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Stance E+ 1

€ 4.499

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Steile beklimmingen, technische afdalingen, langere dagen op de trails. Met zijn krachtige SyncDrive Sport motor, geeft deze full-suspension e-bike je de power en de technologie om de trails te rijden waar je van droomt.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Krachtige ondersteuning:

De SyncDrive Sport motor met 70 Nm koppel en 350% instelbare ondersteuning helpt je om steile en ruige beklimmingen gemakkelijker op te rijden.

Totale controle:

Het ALUXX aluminium frame met 120 mm FlexPoint veersysteem en 29 inch wielen zorgt voor soepel en vertrouwd rijgedrag op technische trails. Personaliseer de ondersteuning naar je voorkeur met de Giant RideControl e-bike app.

Efficiënt

EnergyPak met 500Wh of 625Wh capaciteit geeft een grote actieradius. Het geïntegreerde accupakket is eenvoudig oplaadbaar: tot 80% lading in 2,5 uur dankzij de 6A snellader.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak Smart 625 / SyncDrive Sport

  • Actieradius
  • Zwaar: 65 km 40 mijl
  • Goed: 130 km 80 mijl
  • Ideaal: 215 km 133 mijl

Technologieën

Flexpoint Vering
Hybrid Cycling Technology
Tubeless Systeem
SyncDrive Sport
PedalPlus 6-Sensor Technologie
Energypak
RideControl Dash
ALUXX Aluminum Technology

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)40616432174821950720
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)58022,860023,662524,665025,6
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1003,91104,31204,71355,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)67,0°67,0°67,0°67,0°
FVork Sprong (mm) (inch)401,6401,6401,6401,6
GNaloop (mm) (inch)113,64,4113,64,4113,64,4113,64,4
HWielbasis (mm) (inch)116645,9118746,7121347,8124048,8
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47518,747518,747518,747518,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)200,8200,8200,8200,8
KStack (mm) (inch)59323,360323,761224,162624,6
LReach (mm) (inch)40415,942116,644417,546518,3
MStand Over Height (mm) (inch)74129,275629,87883179231,2
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)502502502602,4
PCranklengte (mm) (inch)1606,31656,51656,51706,7
QWielmaat 29"29"29"29"
Specificaties
  • Motor
    SyncDrive Sport, 70Nm, powered by Yamaha
  • Bedieningsunit
    RideControl Dash, full color LCD screen
  • Display
    RideControl Dash, full color LCD screen
  • Accu
    EnergyPak Smart 625Wh
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Sapphire
  • Frame
    ALUXX Aluminum, 120mm FlexPoint suspension system, 141mm Boost QR, Integrated KS18 Kickstand Mount
  • Voorvork
    RockShox Recon Silver RL, 130mm travel, Lockout, 110x15mm Boost, Maxle Stealth, e-MTB optimized
  • Demper
    RockShox Monarch RT, High Volume, 184x44mm, custom tuned
  • Stuur
    Giant Connect TR Riser 31.8x780mm
  • Grips
    Giant Tactal single lock-on
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant Contact Switch, dropper, 30,9mm (S:100/M:125/L:150/XL:170)
  • Zadel
    Giant Sport
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    Shimano Deore, 12-speed
  • Achterderailleur
    Shimano Deore, 12-speed
  • Remmen
    Shimano MT420, 4-piston, hydraulic disc, 203mm
  • Remhendels
    Shimano MT401
  • Cassette
    Shimano CS-M6100-12, 10-51T, 12-speed
  • Ketting
    KMC e.12 Sport, e-bike optimized
  • Crankset
    Forged Alloy minimal Q-factor, 36T Steel Direct Mount ring (S:160, M/L:165, XL:170)
  • Bottom Bracket
    -
  • Velgen
    Giant AM 29", Tubeless ready, 30mm inner width
  • Naven
    Shimano MT410 Boost / MT401, Center-Lock, [F] 110x15 [R] 141mm QR Micro-Spline Drive Body
  • Spaken
    Stainless Steel
  • Banden
    Maxxis Rekon 29x2.4" foldable, 60tpi, EXO, Tubeless Ready
  • Verlichting
    -
  • Drager
    -
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Gerelateerde modellen

Stance E+ 2
Nieuw
Betaal in termijnen
Stance E+ 2

Current price: € 3.899

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.