SALE 15%
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Rove 3

Original price: € 509 € 599

Wat is mijn maat?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

Hoofdstraat, zijstraat of bospad. je keuzes zijn oneindig met de veelzijdige Rove.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Comfort:

Dankzij de Liv 3F-ontwerpfilosofie en het LivRight maatvoeringssysteem vormt het lichtgewicht ALUXX-Grade aluminium frame een smetteloos getunede en comfortabele fiets voor vrouwen.

Meer vertrouwen:

Een vlak stuur, geveerde voorvork, schijfremmen en een lage opstaphoogte geven samen een ruime hoeveelheid stabiliteit, vertrouwen en prettig comfort.

Veelzijdig:

Perfect voor fitness, woon-werkverkeer en avontuurlijke tochtjes.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

De Rove is de ideale keuze voor beginnende fietssters die op zoek zijn naar een fitness-, recreatieve of forenzenfiets voor avonturen op verharde en onverharde wegen. Met behulp van de Liv 3F-ontwerpfilosofie is zij geconstrueerd met een lichtgewicht ALUXX-Grade aluminium frame met extra lage opstaphoogte voor meer stabiliteit en vertrouwen. De Rove heeft een soepele geveerde voorvork die kan worden geblokkeerd voor een efficiënter rijgedrag op verharde wegen of open worden gezet voor offroad-excursies. Deze fiets heeft een ruime bandenvrijheid voor montage van noppenbanden, een low-rise stuur en een breed versnellingsbereik. Kortom, een veelzijdige keuze voor weekenduitstapjes.

Highlights

2021 Rove with interactive tooltips

Technologieën

ALUXX Aluminum Technologie

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      148 cm4’10”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 183 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)3801542016,546018,150019,7
BZitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)55021,757022,459023,261024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1104,31204,71355,31505,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°70,5°70,5°70,5°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
GNaloop (mm) (inch)85,13,385,13,385,13,385,13,3
HWielbasis (mm) (inch)105941,7107442,3108942,9110943,7
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45017,745017,745017,745017,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)622,4622,4622,4622,4
KStack (mm) (inch)60123,761124,162524,663925,2
LReach (mm) (inch)37814,938915,339915,741516,3
MStand Over Height (mm) (inch)67926,769127,270827,973829,1
NStuur breedte (mm) (inch)64025,264025,268026,868026,8
OStuurpen Lengte (mm) (inch)702,8803,1803,1903,5
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,71756,9
QWielmaat 700C700C700C700C
Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, L
  • Kleuren
    Red Wine
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum
  • Voorvork
    SR Suntour NEX HLO 700C, 63mm , disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Sport XC, 31.8
  • Stuurpen
    Giant Sport
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, alloy
  • Zadel
    Liv Sport Comfort
  • Pedalen
    platform
  • Shifters
    Shimano FD-M315
  • Voorderailleur
    Shimano FD-TY710
  • Achterderailleur
    Shimano Acera
  • Remmen
    Tektro HD-M276, hydraulic disc
  • Remhendels
    Tektro
  • Cassette
    Shimano CS-HG31, 11x34
  • Ketting
    KMC Z8.3
  • Crankset
    forged alloy, 30/46
  • Bottom Bracket
    sealed cartridge
  • Velgen
    Giant GX Disc
  • Naven
    alloy, 28h
  • Spaken
    stainless, 14g
  • Banden
    Giant CrossCut, 700x42c, puncture protect
  • Gewicht
    12,5 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.