Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Rove 2

€ 899

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Hoofdstraat, zijstraat of bospad. je keuzes zijn oneindig met de veelzijdige Rove.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Klaar voor onverharde wegen:

Een verende voorvork biedt meer comfort en controle wanneer je het asfalt verlaat voor gravel en zandpaden.

Stabiliteit en controle:

Responsieve, betrouwbare schijfremmen helpen je je snelheid onder controle te houden, zelfs bij nat weer.

Veelzijdig:

Door de geïntegreerde bevestigingspunten kun je een bagagerek achter bevestigen. En door de verlaagde bovenbuis maakt op- en afstappen gemakkelijker.

Highlights

Rove with interactive tooltips

Technologieën

ALUXX Aluminum Technologie
D-Fuse zadelpen

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      148 cm4’10”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 183 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)3801542016,546018,150019,7
BZitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)55021,757022,459023,261024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1104,31204,71355,31505,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°70,5°70,5°70,5°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
GNaloop (mm) (inch)85,13,385,13,385,13,385,13,3
HWielbasis (mm) (inch)105941,7107442,3108942,9110943,7
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45017,745017,745017,745017,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)622,4622,4622,4622,4
KStack (mm) (inch)60123,761124,162524,663925,2
LReach (mm) (inch)37814,938915,339915,741516,3
MStand Over Height (mm) (inch)67926,769127,270827,973829,1
NStuur breedte (mm) (inch)64025,264025,268026,868026,8
OStuurpen Lengte (mm) (inch)702,8803,1803,1903,5
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,71756,9
QWielmaat 700C700C700C700C
Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, L
  • Kleuren
    Eclipse
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum, disc
  • Voorvork
    SR Suntour NEX HLO 700C, 63mm, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Sport XC, 31.8mm XS:64cm, S:64cm, M:68cm, L:68cm
  • Grips
    Liv Ergo, dual density
  • Stuurpen
    Giant Sport XS:70mm, S:80mm, M:80mm, L:90mm
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, alloy
  • Zadel
    Liv Sport Comfort
  • Pedalen
    platform
  • Shifters
    Shimano Altus M2010, 2x9
  • Voorderailleur
    Shimano Acera FD-T3000
  • Achterderailleur
    Shimano Alivio RD-M3100
  • Remmen
    Tektro HD-M276, hydraulic disc [F]160mm, [R]160mm
  • Remhendels
    Tektro
  • Cassette
    Shimano HG200, 11x36
  • Ketting
    KMC X9 with Missing Link
  • Crankset
    forged alloy, 30/46 XS:165mm, S:170mm, M:170mm, L:175mm
  • Bottom Bracket
    sealed cartridge
  • Velgen
    Giant GX Disc
  • Naven
    alloy, 28h
  • Spaken
    stainless, 14g
  • Banden
    Giant CrossCut, 700x42c, puncture protect
  • Extra's
    55mm max tire size
  • Gewicht
    12,95kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.