{{ productAwardLocalized.Quote }}

Revolt Advanced 0

€ 3.699

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Bijna alles is mogelijk bij gravelracing en gravelrijden. Het is een uitdagende combinatie van snelheid, uithoudingsvermogen en stuurvaardigheden. Deze hoogwaardige allrounder kan dat allemaal. Hij is soepel, hij is efficiënt en het is je nieuwe beste vriend voor het verleggen van je grenzen op asfaltwegen, gravel en zandpaden.

Deze prestatiegerichte allrounder maakte veel indruk tijdens zijn debuut in 2018 want hij behaalde diverse podiumplaatsen bij grote gravel-evenementen zoals de Grinduro en het officieuze 'Gravel-WK' in de VS. Het ontwerp bestaat uit een lichtgewicht Advanced composite frameset met een gravel-geometrie zodat je langere, zwaardere ritten kunt tackelen met meer controle en minder vermoeidheid. Een composite voorvork vreet de hobbels op terwijl de D-Fuse zadelpen en het Contact XR D-Fuse stuur de schokken en trillingen absorberen. Het frame is voorzien van geïntegreerde schijfremmen en heeft voldoende ruimte voor bredere banden tot maximaal 45c zodat je als het ware over ruw wegdek zweeft. Voeg daar nog een aantal slimme framedetails aan toe zoals de X-Defender onderbuisbeschermer en een smart-mount systeem voor dragers en accessoires, en je hebt alles wat je nodig hebt voor geweldige gravel-avonturen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Veelzijdige gravel-geometrie:

Gloednieuwe gravel-geometrie heeft een endurance-zithouding, gekoppeld aan kortere liggende achtervorken. Het resultaat is een nauwkeurig stuurgedrag en hoge wendbaarheid. En ongeacht of je nu staand aan het klimmen bent of snelle en ruige afdalingen op zand- of gravelwegen rijdt, je houdt hem altijd in bedwang.

Specifiek comfort:

Een innovatief nieuw Contact XR D-Fuse stuur en de D-Fuse zadelpen werken als één geheel samen om schokken te absorberen zonder dat het ten koste gaat van de stijfheid die nodig is voor agressieve raceprestaties. Extra bandenvrijheid voor grote en brede 45c-banden die het rijgedrag versoepelen op ruwe wegen of gravel- en zandpaden.

Allround efficiëntie:

Het Advanced composite frame maximaliseert de pedaalkracht en geeft de Revolt Advanced een soepel en snel rijgedrag op variabel wegdek.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Balsam Green
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, 12x142mm thru-axle, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12mm thru-axle, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact XR D-Fuse, 31.8
  • Stuurpen
    Giant Contact, 8-degree
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, composite
  • Zadel
    Giant Approach
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano GRX RX-810
  • Voorderailleur
    Shimano GRX RX-810
  • Achterderailleur
    Shimano GRX RX-810
  • Remmen
    Shimano GRX RX-810 hydraulic
  • Remhendels
    Shimano GRX RX-810 hydraulic
  • Cassette
    Shimano Ultegra, 11x34
  • Ketting
    KMC X11EL-1
  • Crankset
    Shimano FC-RX810, 31/48
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant CXR-2 Carbon Disc WheelSystem, 42mm
  • Naven
    Giant CXR-2 Carbon Disc WheelSystem
  • Spaken
    Giant CXR-2 Carbon Disc WheelSystem
  • Banden
    Maxxis Velocita, 700x40c
  • Gewicht
    8,5 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Ontworpen met een specifieke gravel-geometrie, plus de ontworpen compliance in een lichtgewicht composiet frame, is de Revolt Advanced de perfecte manier om nieuwe snelheidsgrenzen te verleggen op verschillende terreinem. Een composietvork neemt de hobbels weg en de D-Fuse zadelpen en het Contact XR D-Fuse stuur absorberen schokken en trillingen. Het frame is geïntegreerd voor schijfremmen en heeft ruimte voor banden met een hoog volume tot 45 mm, zodat je over gravel of nog ruigere paden kunt knallen. Details, waaronder de X-Defender onderbuisbeschermer en het slimme montagesysteem voor dragers en accessoires, geven je voorsprong bij elke gravelrit.

Revolt Advanced with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      159 cm5’3”  to 171 cm5’7”
  • M
      169 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      174 cm5’9”  to 186 cm6’1”
  • L
      179 cm5’10”  to 191 cm6’3”
  • XL
      189 cm6’2”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)45017,747018,549019,351020,153020,9
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)54021,355021,756522,257522,659023,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1355,31505,91656,51807,11957,7
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°70,5°71,0°71,0°71,0°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502502
GNaloop (mm) (inch)74,12,974,12,970,72,870,72,870,72,8
HWielbasis (mm) (inch)102040,2103140,6103640,8104641,2106241,8
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42516,742516,742516,742516,742516,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)5582257222,558823,160223,761624,3
LReach (mm) (inch)37514,83811538515,239115,440215,8
MStand Over Height (mm) (inch)73428,975229,676830,278630,980331,6
NStuur breedte (mm) (inch)42016,544017,344017,346018,146018,1
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91003,91003,9
PCranklengte (mm) (inch)1706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technology
OverDrive
D-Fuse Technologie
Tubeless Systeem

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.