{{ productAwardLocalized.Quote }}

Propel Advanced SL Disc 0

€ 10.999

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Als snelheid jouw obsessie is, dan is dit jouw ideale fiets. Jij traint, jij verzet bergen werk en deze aero-machine doet de rest. Hij is gebouwd om je een voordeel te geven als het er echt op aankomt: tijdens een demarrage, in de sprint of voluit rijden. Hij biedt energiebesparende efficiëntie en racewinnende aero-prestaties.

De Propel Advanced SL Disc is ontworpen voor en getest door de snelste sprinters in het profpeloton. Hij biedt ultieme snelheid dankzij geïntegreerde aerodynamica. Deze fiets is ontworpen met behulp van de Giant AeroSystem Shaping-technologie waarbij elke framebuis en framehoek is geoptimaliseerd voor minimale luchtweerstand. Deze buizen hebben een afgekorte elliptische vorm en dat resulteert in een ultrastijf en superlicht frame. De schijfremtechnologie is geïntegreerd in de frameset met platte remklauwen en steekassen voor optimale wielstijfheid en remprestaties.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Geïntegreerde aerodynamica:

AeroSystem Shaping is het resultaat van CFD-analyses en dynamische windtunneltesten. Het optimaliseert de aerodynamische prestaties vanuit elke aanstroomhoek. De afgekorte elliptische aero buisvormen en Contact SLR Aero cockpit dragen bij aan de beste aerodynamische totaalprestaties.

Totale controle:

Geïntegreerde schijfremmen bieden enorme remkracht en verfijnde modulatie voor extra controle in variabele weersomstandigheden. Steekassen verhogen de stijfheid en verbeteren de totale handling waarbij het geïntegreerde WheelSystem met een 65 mm hoge achtervelg en 42 mm voorvelg de luchtweerstand en controle optimaliseren.

Ongekende efficiëntie:

Advanced SL-grade composite frameset is gemaakt met de best presterende materialen en de meest geavanceerde productieprocessen die Giant in huis heeft. Het resultaat is een optimale stijfheid en het laagste gewicht in zijn klasse.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Carbon/Chrome
  • Frame
    Advanced SL-Grade Composite, integrated seatpost, disc
  • Voorvork
    Advanced SL-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SLR Aero
  • Stuurpen
    Giant Contact SLR Aero
  • Zadelpen
    integrated design
  • Zadel
    Giant Fleet SL
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    SRAM RED eTap AXS
  • Voorderailleur
    SRAM RED eTap AXS
  • Achterderailleur
    SRAM RED eTap AXS
  • Remmen
    SRAM RED eTap AXS hydraulic
  • Remhendels
    SRAM RED eTap AXS hydraulic
  • Cassette
    SRAM RED, 12-speed, 10x28
  • Ketting
    SRAM RED D1
  • Crankset
    SRAM RED D1 DUB, 35/48 with Quarq DZero power meter
  • Bottom Bracket
    SRAM DUB, press fit
  • Velgen
    CADEX Aero Disc WheelSystem (F:42mm, R:65mm)
  • Naven
    CADEX Aero Disc WheelSystem, 12mm thru-axle
  • Spaken
    CADEX Aero Disc WheelSystem
  • Banden
    CADEX Race 25, tubeless, 700x25c, folding
  • Extra's
    race axle, tubeless prepared
  • Gewicht
    7,3 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Ontwikkeld en bewezen door de snelste sprinters in het profpeloton, levert de Propel Advanced SL Disc ultieme snelheid door middel van geïntegreerde aerodynamica. Het is ontworpen met Giant's AeroSystem Shaping-technologie, wat betekent dat elke buisvorm en -hoek is geoptimaliseerd voor minimale weerstand. Deze buizen hebben een afgeknotte ellipsvorm, wat ook resulteert in een frame dat ultrastijf en superlicht is. Schijfremtechnologie is geïntegreerd in de frameset met flat-mount remklauwen en steekassen voor optimale wielstijfheid en remprestaties. Voor professionele prestaties op de weg en het ultieme aerodynamische voordeel, geeft de Propel Advanced SL Disc jou een voorsprong op de rest.

Propel Advanced SL Disc with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)7102874029,177030,379031,182032,3
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)53521,155021,757022,458022,860523,8
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1305,11455,71656,51857,32007,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)602,4572,2572,2572,2572,2
HWielbasis (mm) (inch)97038,297638,499739,3100739,6102140,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)682,7682,7652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)52920,854521,556222,158122,959523,4
LReach (mm) (inch)37814,938315,139815,740215,841216,2
MStand Over Height (mm) (inch)76930,37873180731,882932,684333,2
NStuur breedte (mm) (inch)40015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,51003,91104,31104,31204,7
PCranklengte (mm) (inch)1706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

Advanced SL Composite Technology
AeroSystem Shaping Technologie
Tubeless Systeem
Overdrive
RideSense Ready

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.