Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Propel
Advanced SL 0

€ 12.499

Wat is mijn maat?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

Zet je sprint in met nog 200 meter te gaan. Dicht een gat, achtervolg, plaats een solo-aanval. Deze nieuwe aeromachine is gemaakt voor alle belangrijke momenten in koers. Hij biedt meer aerodynamica, betere afstelbaarheid en meer kansen om te winnen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Geïntegreerde aerodynamica

AeroSystem Shaping, een resultaat van CFD-analyses en dynamische windtunneltests, optimaliseert de aerodynamische prestaties onder iedere windrichting. De ellipsvormige buisvormen en Contact SLR Aero-cockpit zorgen voor superieure aerodynamische prestaties.

Makkelijkere verstelbaarheid

Geheel nieuwe kabelgeleiding door het stuur en frame maakt het sneller en gemakkelijker om cockpitonderdelen aan te passen of te veranderen en om de prestaties en rijpositie te fine-tunen.

Race winnende efficiëntie

Advanced SL-grade carbon frame met Giant’s pro-level carbonmaterialen en productieprocessen. Het resultaat is een gewichtsbesparing van 225 gram ten opzichte van de vorige generatie en een nog betere verhouding tussen stijfheid en gewicht.

Highlights of the Propel Advanced SL

Deze geheel nieuwe aerodynamische wegmachine is ontworpen en ontwikkeld voor één hoofddoel: snelheid. Met zijn AeroSystem Shaping-technologie en racewinnende efficiëntie is dit de fiets bij uitstek voor de WorldTour-sprinters van Team BikeExchange-Jayco en 's werelds snelste triatleten. De buizen hebben een afgeknotte ellipsvorm voor een frame dat zowel ultrastijf als superlicht is. Nu 225 gram lichter dan de vorige generatie, biedt het een concurrentievoordeel wanneer het er het meest toe doet.

Propel Advanced SL with interactive tooltips

Technologieën

Advanced SL Composite Technology
AeroSystem Shaping Technologie
Tubeless Systeem
OverDrive Aero
Vector Integrated Seatpost
Powercore
RideSense Ready

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)7102874029,177030,379031,182032,3
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)53521,155021,756522,258022,860023,6
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1305,11455,71656,51857,32007,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)72,3°73,0°73,0°73,0°73,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)642,559,22,359,22,359,22,359,22,3
HWielbasis (mm) (inch)97738,598038,699139100639,6102040,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)682,7682,7652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)52820,854521,556222,158122,959623,5
LReach (mm) (inch)38315,138815,339315,540215,841216,2
MStand Over Height (mm) (inch)75529,777530,579431,382132,383432,8
NStuur breedte (mm) (inch)40015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,51003,91104,31104,31204,7
PCranklengte (mm) (inch)1706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C
Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, M/L, L, XL
  • Kleuren
    Stardust
  • Frame
    Advanced SL-Grade Composite, integrated seatpost, disc
  • Voorvork
    Advanced SL-Grade Composite, full-composite OverDrive Aero steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SLR Aero XS:40cm, S:40cm, M:42cm, M/L:42cm, L:44cm, XL:44cm
  • Grips
    Stratus Lite 2.0
  • Stuurpen
    Giant Contact SLR Aero, OverDrive Aero XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:120mm
  • Zadelpen
    Advanced SL-Grade composite, integrated design, -5/+15mm offset
  • Zadel
    Giant Fleet SLR
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Dura-Ace Di2 ST-R9270
  • Voorderailleur
    Shimano Dura-Ace Di2 ST-R9250
  • Achterderailleur
    Shimano Dura-Ace Di2 ST-R9250
  • Remmen
    Shimano Dura-Ace Di2 hydraulic, Shimano RT-MT900 rotors [F]160mm, [R]140mm
  • Remhendels
    Shimano Dura-Ace Di2
  • Cassette
    Shimano Dura-Ace, 12-speed, 11x30
  • Ketting
    Shimano Dura-Ace M9100
  • Crankset
    Shimano Dura-Ace, 36/52 with FC-9200P power meter XS:170mm, S:170mm, M:172.5mm, M/L:172.5mm, L:175mm, XL:175mm
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    CADEX 50 Ultra Disc WheelSystem, [F]50mm, [R]50mm
  • Naven
    [F] CADEX R3-C40 Aero Hub, CenterLock, 12mm thru-axle, [R] CADEX R3-C40 Aero Low Friction Hub, 40T ratchet driver, CenterLock, 12mm thru-axle
  • Spaken
    CADEX Super Aero Carbon Spoke
  • Banden
    CADEX Aero, tubeless, 700x25c (26.5mm), folding
  • Extra's
    computer mount, water bottle cages, tubeless prepared, 30mm max tire size
  • Gewicht
    6,8 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.