Betaal in termijnen
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Propel Advanced Pro Disc 0

€ 6.499

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Zorgvuldig ontwikkeld om de beste aero raceprestaties te leveren. Deze messcherpe wegracer geeft je voordelen in sprints en ontsnappingen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Geïntegreerde aerodynamica:

AeroSystem Shaping is het resultaat van CFD-analyses en dynamische windtunneltesten. Het optimaliseert de aerodynamische prestaties vanuit elke aanstroomhoek. De afgekorte elliptische aero buisvormen en Aero cockpit dragen bij aan de beste aerodynamische totaalprestaties.

Totale controle:

Geïntegreerde schijfremmen bieden enorme remkracht en verfijnde modulatie voor extra controle in variabele weersomstandigheden. Flat mounts en steekassen verhogen de stijfheid en verbeteren de totale handling waarbij het geïntegreerde WheelSystem met een 65 mm hoge achtervelg en 42 mm voorvelg de luchtweerstand en controle optimaliseren.

Ongekende efficiëntie:

Het Advanced composite frame is gemaakt met high-performance materialen en geavanceerde productieprocessen. Het resultaat is een optimale stijfheid en het laagste gewicht in zijn klasse.

Highlights

With a frame that’s handcrafted using Advanced-grade composite, and components that are as integrated for overall aero performance, the Propel Advanced Pro Disc boasts smooth lines front to back. The handlebar and stem feature internal cable routing, and the WheelSystem uses a 65mm deep rear rim for maximum aero performance and a shallower 42mm front for added control. Even the disc brakes are integrated with the frame, featuring flat-mount calipers and thru-axles.

Propel Advanced Pro Disc with interactive tooltips

Technologieën

Advanced Composite Technology
AeroSystem Shaping Technologie
Overdrive
Tubeless Systeem
RideSense Ready
Vector Seatpost

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)46518,350019,752020,554521,557522,659523,4
BZitbuis hoek (degrees)74,5°73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,353521,155021,757022,458022,860523,8
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1204,71305,11455,71656,51857,32007,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)702,8602,4572,2572,2572,2572,2
HWielbasis (mm) (inch)97238,397038,297638,499739,3100739,6102140,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8682,7682,7652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)51720,452920,854521,556222,158122,959523,4
LReach (mm) (inch)37214,637814,938315,139815,740215,841216,2
MStand Over Height (mm) (inch)74429,376930,37873180731,882932,684333,2
NStuur breedte (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91104,31104,31204,7
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C700C
Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, M/L, L, XL
  • Kleuren
    Panther/Iris / Reflective Black
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SLR Aero XS:40cm, S:40cm, M:42cm, M/L:42cm, L:44cm, XL:44cm
  • Grips
    Stratus Lite 2.0
  • Stuurpen
    Giant Contact SL Aero XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:120mm
  • Zadelpen
    Giant Vector, composite, -5/+15mm offset
  • Zadel
    Giant Fleet SL
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    SRAM Force eTap AXS
  • Voorderailleur
    SRAM Force eTap AXS
  • Achterderailleur
    SRAM Force eTap AXS
  • Remmen
    SRAM Force eTap AXS hydraulic, SRAM CenterLine XR rotors [F]160mm, [R]140mm
  • Remhendels
    SRAM Force eTap AXS hydraulic
  • Cassette
    SRAM Force, 12-speed, 10x28
  • Ketting
    SRAM Force D1
  • Crankset
    SRAM Force D1 DUB, 35/48 with Giant Power Halo power meter XS:170mm, S:170mm, M:172.5mm, M/L:172.5mm, L:175mm, XL:175mm
  • Bottom Bracket
    SRAM DUB, press fit
  • Velgen
    Giant SLR 1 Carbon Disc WheelSystem, [F]42mm, [R]65mm
  • Naven
    Giant SLR 1 Carbon Disc WheelSystem, 12mm thru-axle
  • Spaken
    Giant SLR 1 Carbon Disc WheelSystem
  • Banden
    CADEX Race 25, tubeless,700x25c (26.5mm), folding
  • Extra's
    computer mount, tubeless prepared, 28mm max tire size
  • Gewicht
    7,9kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.