{{ productAwardLocalized.Quote }}

Propel Advanced Disc 1

€ 3.699

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
In de aanval, in de sprint of op hoge snelheid door de bocht. Aero-efficiency en totale controle komen samen in deze solo-rijder met schijfremmen. De geïntegreerde frameset is ontworpen met behulp van de AeroSystem Shaping-technologie en is aantoonbaar sneller bij verschillende aanstroomhoeken van de wind.

Deze aerodynamische racefiets vermindert de luchtweerstand zodat je sneller kunt accelereren en sprinten. Bovendien heeft hij een volledige schijfremintegratie voor meer vertrouwen en controle in allerlei weersomstandigheden en terreincondities. Dankzij de AeroSystem Shaping-technologie en het Advanced-grade composite framemateriaal, levert hij beproefde aerodynamische prestaties en is het een van de lichtste frames in zijn categorie. Nieuwe geïntegreerde schijfremtechnologie omvat onder andere flat-mount remklauwen en steekassen voor extra wielstijfheid en gestroomlijnde prestaties. De lichtgewicht en eenvoudig af te stellen Vector composite zadelpen vermindert eveneens de luchtweerstand. Samen zorgt deze technologie voor een raceklare machine waarmee je de concurrentie op achterstand rijdt.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Geïntegreerde aerodynamica:

AeroSystem Shaping is het resultaat van CFD-analyses en dynamische windtunneltesten. Het optimaliseert de aerodynamische prestaties vanuit elke aanstroomhoek. De afgekorte elliptische aero buisvormen en Contact SL Aero cockpit dragen bij aan de beste aerodynamische totaalprestaties.

Totale controle:

Geïntegreerde schijfremmen bieden enorme remkracht en verfijnde modulatie voor extra controle in variabele weersomstandigheden. Steekassen verhogen de stijfheid en verbeteren de totale handling waarbij het geïntegreerde WheelSystem met een 65 mm hoge achtervelg en 42 mm voorvelg de luchtweerstand en controle optimaliseren.

Ongekende efficiëntie:

Advanced-grade composite frameset is gemaakt met hoogwaardige materialen en de beste productieprocessen die Giant in huis heeft. Het resultaat is een optimale stijfheid en het laagste gewicht in zijn klasse.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Matte Carbon/Gloss Rainbow Black/Reflective Black
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, hybrid OverDrive steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SL Aero
  • Stuurpen
    Giant Contact SL Aero
  • Zadelpen
    Giant Vector, composite
  • Zadel
    Giant Approach
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Ultegra
  • Voorderailleur
    Shimano Ultegra
  • Achterderailleur
    Shimano Ultegra
  • Remmen
    Shimano Ultegra hydraulic
  • Remhendels
    Shimano Ultegra hydraulic
  • Cassette
    Shimano Ultegra, 11x30
  • Ketting
    KMC X11EL-1
  • Crankset
    Shimano Ultegra, 36/52
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant SLR 2 Carbon Disc WheelSystem ( F:42mm, R:65mm)
  • Naven
    Giant SLR 2 Carbon Disc WheelSystem, 12mm thru-axle
  • Spaken
    Giant SLR 2 Carbon Disc WheelSystem
  • Banden
    Giant Gavia AC 1, tubeless, 700x25c, folding
  • Extra's
    tubeless prepared
  • Gewicht
    8,2 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Deze aerodynamische racemachine minimaliseert de luchtweerstand, zodat je sneller kunt accelereren en sprinten. Ontworpen met AeroSystem Shaping-technologie en Advanced-Grade composietmateriaal, levert de Propel Advanced Disc bewezen aerodynamische prestaties en een van de lichtste frames in zijn categorie. De Propel Advanced Disc wordt ook geleverd met een geïntegreerd WheelSystem, flat-mount schijfremklauwen en steekassen voor extra wielstijfheid en gestroomlijnde prestaties. De lichtgewicht, gemakkelijk verstelbare Vector composiet zadelpen minimaliseert de weerstand verder. Dit alles leidt tot een raceklare machine die de concurrentie achter zich laat.

Propel Advanced Disc with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)50019,752020,554521,557522,659523,4
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)53521,155021,757022,458022,860523,8
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1305,11455,71656,51857,32007,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)602,4572,2572,2572,2572,2
HWielbasis (mm) (inch)97038,297638,499739,3100739,6102140,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)682,7682,7652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)52920,854521,556222,158122,959523,4
LReach (mm) (inch)37814,938315,139815,740215,841216,2
MStand Over Height (mm) (inch)76930,37873180731,882932,684333,2
NStuur breedte (mm) (inch)40015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,51003,91104,31104,31204,7
PCranklengte (mm) (inch)1706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C
360-View
Propel Advanced Disc 1

Technologieën

Advanced Composite Technology
AeroSystem Shaping Technologie
OverDrive
Tubeless Systeem
RideSense Ready

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.