Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Propel
Advanced Disc 1

€ 4.399

Wat is mijn maat?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

In de aanval, in de sprint of op hoge snelheid. Efficiëntie en totale controle komen samen in deze pijlsnelle carbon aero racefiets.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Geïntegreerde aerodynamica:

AeroSystem Shaping is het resultaat van CFD-analyses en dynamische windtunneltesten. Het optimaliseert de aerodynamische prestaties vanuit elke aanstroomhoek. De afgekorte elliptische aero buisvormen en Aero cockpit dragen bij aan de beste aerodynamische totaalprestaties.

Totale controle:

Geïntegreerde schijfremmen bieden enorme remkracht en verfijnde modulatie voor extra controle in variabele weersomstandigheden. Steekassen verhogen de stijfheid en verbeteren de totale handling waarbij het geïntegreerde WheelSystem met een 65 mm hoge achtervelg en 42 mm voorvelg de luchtweerstand en controle optimaliseren.

Ongekende efficiëntie:

Advanced-grade composite frameset is gemaakt met hoogwaardige materialen en de beste productieprocessen die Giant in huis heeft. Het resultaat is een optimale stijfheid en het laagste gewicht in zijn klasse.

Highlights

Engineered with AeroSystem Shaping technology and Advanced-grade composite material, the Propel Advanced Disc delivers proven aero performance and one of the lightest frames in its category. It comes with an integrated WheelSystem, flat-mount disc-brake calipers and thru-axles for added wheel stiffness and streamlined performance. The lightweight, easily adjustable Vector composite seatpost further minimizes drag.

Propel Advanced Disc with interactive tooltips

Technologieën

Advanced Composite Technology
AeroSystem Shaping Technologie
OverDrive
Tubeless Systeem
RideSense Ready
Vector Seatpost

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)46518,350019,752020,554521,557522,659523,4
BZitbuis hoek (degrees)74,5°73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,353521,155021,757022,458022,860523,8
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1204,71305,11455,71656,51857,32007,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)702,8602,4572,2572,2572,2572,2
HWielbasis (mm) (inch)97238,397038,297638,499739,3100739,6102140,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8682,7682,7652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)51720,452920,854521,556222,158122,959523,4
LReach (mm) (inch)37214,637814,938315,139815,740215,841216,2
MStand Over Height (mm) (inch)74429,376930,37873180731,882932,684333,2
NStuur breedte (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91104,31104,31204,7
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C700C
Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, M/L, L, XL
  • Kleuren
    Knight Shield / Reflective Rosewood
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, hybrid OverDrive 2 steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SL Aero XS:40cm, S:40cm, M:42cm, M/L:42cm, L:44cm, XL:44cm
  • Grips
    Stratus Lite 2.0
  • Stuurpen
    Giant Contact SL Aero XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:120mm
  • Zadelpen
    Giant Vector, composite, -5/+15mm offset
  • Zadel
    Giant Fleet SL
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    SRAM Rival eTap AXS
  • Voorderailleur
    SRAM Rival eTap AXS
  • Achterderailleur
    SRAM Rival eTap AXS
  • Remmen
    SRAM Rival eTap AXS hydraulic, SRAM PaceLine rotors [F]160mm, [R]140mm
  • Remhendels
    SRAM Rival eTap AXS hydraulic
  • Cassette
    SRAM Rival, 12-speed, 10x30
  • Ketting
    SRAM Rival D1
  • Crankset
    SRAM Rival D1 DUB, 35/48 XS:170mm, S:170mm, M:172.5mm, M/L:172.5mm, L:175mm, XL:175mm
  • Bottom Bracket
    SRAM DUB, press fit
  • Velgen
    Giant SLR 2 Carbon Disc WheelSystem, [F]42mm, [R]65mm
  • Naven
    Giant SLR 2 Carbon Disc WheelSystem, 12mm thru-axle
  • Spaken
    Giant SLR 2 Carbon Disc WheelSystem
  • Banden
    Giant Gavia AC 1, tubeless,700x25c (26.5mm), folding
  • Extra's
    tubeless prepared, 28mm max tire size
  • Gewicht
    8,63kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Gerelateerde modellen

Propel Advanced Disc 2
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
Propel Advanced Disc 2

Current price: € 2.899

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.