{{ productAwardLocalized.Quote }}

Prime E+ SL 1 Dames

€ 2.999

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Een moderne stijlvolle en superlichte city e-bike perfect geschikt voor dagelijks en recreatief gebruik.

De Prime E+ SL transformeert elke rit tot iets bijzonders, waarbij je grotere afstanden kunt afleggen met meer comfort en zonder dat je de accu hoeft bij te laden. Met zijn doordachte ontwerpkenmerken, inclusief een laag en breed step-through ALUXX aluminium frame en geïntegreerde verlichting, is de Prime E+ de slimme manier om verder te rijden en meer plezier te hebben.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Slimme ondersteuning:

Slimme ondersteuningstechnologie biedt precies de juiste hoeveelheid kracht om jou comfortabel te laten rijden.

Middenmotor:

Met de stille en krachtige Giant SyncDrive Sport middenmotor rijd je met gemak door heuvelachtige omgevingen.

Display met hoog contrast:

Het RideControl EVO display heeft een helder beeldscherm met hoog contrast en meerdere functionaliteiten.

Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Sport
  • Bedieningsunit
    Giant RideControl Ergo 2
  • Sensoren
    Giant PedalPlus 6-sensor technology
  • Display
    Giant RideDash EVO
  • Accu
    Persoonlijke accukeuze: 300Wh, 400Wh, of 500Wh (adviesprijs op basis van 300Wh)
  • Maten
    S, M, L
  • Kleuren
    Metallic black
  • Frame
    ALUXX SL aluminium
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, Full-Composite OverDrive one Steerer, flat mount disc 12mm thru-axle
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Aluminium Trekking bar 31.8x700mm
  • Stuurpen
    Giant Contour EVO integrated, adjustable--TDS-676-8 FOV
  • Zadelpen
    Giant Contact Composite 27,2x300mm
  • Zadel
    Selle Royal Nuvola gel
  • Pedalen
    VP-183 light weight Aluminium
  • Shifters
    Shimano Alfine 8speed SL-S7000-8
  • Remmen
    Shimano MT200 Hydraulic Disc
  • Remhendels
    Shimano MT200 Hydraulic Disc
  • Cassette
    GATES CDX 22T
  • Ketting
    GATES CDX BELT 120
  • Crankset
    Gates CDX 46T
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant eX2, Aluminium 622x19
  • Naven
    Shimano SG-S7001-8, Shimano Alfine 8 Disc [R]
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Schwalbe Marathon Surpreme, 42x622, MicroSkin, E-25, Tubeless
  • Extra's
    Giant EnergyPak 4A fast charger, Tubeless Kit
  • Verlichting
    Giant Numen 40 integrated 40Lux front light Giant Numen iD integrated day-time LED Trelock i-Duo Flat rear light
  • Slot
    Abus Pro Shield 5850 ART-approved
  • Gewicht
    21,4 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BZitbuis hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57022,458022,860023,6
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1556,11556,11807,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°70,5°70,5°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)79,73,179,73,179,73,1
HWielbasis (mm) (inch)109543,1110543,5112644,3
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)67026,467026,469327,3
LReach (mm) (inch)36514,437514,838815,3
MStand Over Height (mm) (inch)47018,564625,445918,1
NStuur breedte (mm) (inch)63024,863024,863024,8
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,51104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QWielmaat 700C700C700C

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Energypak
Hybrid Cycling Technology
PedalPlus 6-Sensor Technologie
SyncDrive Sport
RideControl Ergo 2
RideDash Evo

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.