{{ productAwardLocalized.Quote }}

GrandTour E+ 2 Heren

€ 2.499

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Ontdek onze meest comfortabele e-bike: de GrandTour E+. Perfect voor een lange fietstocht in het weekend, maar ook ideaal voor een snelle boodschap. De GrandTour E+ is bovendien een hele verschijning, door het mooi gevormde aluminium frame en luxe details, zoals een overzichtelijk display met uitgebreide functionaliteit, geïntegreerde dagrijverlichting en hoogwaardige verstelbare stuurpen.

De GrandTour E+ onderscheidt zich door de krachtige SyncDrive Life middenmotor. Deze motor heeft een koppel van 60 Nm en biedt daarmee tot 50% krachtiger ondersteuning dan andere e-bikes in zijn klasse. Door gebruik van hoogwaardige materialen in de motor, zoals gehard stalen tandwielen, is deze motor naast krachtig ook uitermate betrouwbaar en duurzaam.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

5 ondersteuningsstanden en Smart Assist:

Met vijf ondersteuningsstanden ben je altijd verzekerd van de juiste mate van ondersteuning. Naast deze vijf handmatige standen biedt de SyncDrive Life motor ook 'Smart Assist': automatische ondersteuning. Aanpassen van de ondersteuning is in deze stand niet nodig: de motor past dit automatisch aan op basis van de gegevens van zes sensoren die in de motor verwerkt zitten. Een unieke feature die alleen beschikbaar is op Giant e-bikes.

Extra comfortabel, extra veilig:

Door de extra lage instap, comfortabele zitpositie en voorvork- en zadelpenvering.

Persoonlijke accukeuze:

Door de persoonlijke accukeuze kun je de GrandTour E+ helemaal afstemmen op jouw wensen. Afhankelijk van je gebruik kun je kiezen voor een 300Wh, 400Wh, of 500Wh accu. De 300Wh accu is standaard inbegrepen in de adviesprijs.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 300 / SyncDrive Life

  • Actieradius
  • Zwaar: 42 KM 26 miles
  • Goed: 70 KM 43 miles
  • Ideaal: 110 KM 68 miles

EnergyPak 400 / SyncDrive Life

  • Actieradius
  • Zwaar: 55 KM 34 miles
  • Goed: 90 KM 55 miles
  • Ideaal: 140 KM 86 miles

EnergyPak 500 / SyncDrive Life

  • Actieradius
  • Zwaar: 65 KM 40 miles
  • Goed: 110 KM 68 miles
  • Ideaal: 170 KM 105 miles
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Life
  • Bedieningsunit
    RideControl Ergo 2
  • Sensoren
    Giant PedalPlus 6-sensor technology
  • Display
    Giant RideDash EVO
  • Accu
    Persoonlijke accukeuze: 300Wh, 400Wh, of 500Wh (adviesprijs op basis van 300Wh)
  • Maten
    M(50), L(55), XL(60)
  • Kleuren
    Cameleon Neptune
  • Frame
    ALUXX SL aluminium
  • Voorvork
    Giant Custom Magnesium 50MM Travel for v-brake 1.5" crown Steel steerer w/thread for integrated light
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Aluminium 31,8mm 35degree sweep
  • Stuurpen
    Giant Contour, adjustable, quill-type
  • Zadelpen
    Suspension 30,9x300mm (Satori Elegance)
  • Zadel
    Selle Royal Loire
  • Pedalen
    Giant City pedal alu
  • Shifters
    Shimano 7sp RevoShift
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    N/A
  • Remmen
    Magura HS11
  • Remhendels
    Magura HS11
  • Cassette
    18T
  • Ketting
    KMC Z1E HP/HP
  • Crankset
    Giant aluminium
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant GX02 Double wall aluminium 622x19
  • Naven
    Shimano HB-TX500 front Shimano Nexus 8 rear
  • Spaken
    Sapim Leader, stainless 14G(2.0mm) [F] Sapim Strong, stainless 13-14G(2.3-2.0mm) butted [R]
  • Banden
    Schwalbe Energiser Active 42x622 KevlarGuard w/reflex
  • Extra's
    Giant EnergyPak 4A fast charger
  • Verlichting
    Giant Numen 40 integrated 40Lux front TRELOCK LS811 rear
  • Slot
    Abus Pro Shield 5850 ART-approved
  • Drager
    Giant Carrier MIK Deck
  • Gewicht
    25 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  MLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)50019,755021,760023,6
BZitbuis hoek (degrees)71,0°71,0°71,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)6102463024,864025,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1355,31355,31556,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°70,0°70,0°
FVork Sprong (mm) (inch)441,7441,7441,7
GNaloop (mm) (inch)823,2823,2823,2
HWielbasis (mm) (inch)111243,8113344,6114345
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)63024,864925,664925,6
LReach (mm) (inch)39315,54061641616,4
NStuur breedte (mm) (inch)67026,467026,467026,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QWielmaat 700C700C700C

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Hybrid Cycling Technology
PedalPlus 6-Sensor Technologie
SyncDrive Life
RideControl Ergo 2
RideDash Evo
Energypak

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.