{{ productAwardLocalized.Quote }}

Fathom 29 2

€ 1.249

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Knal die steile beklimmingen op met soepele efficiëntie en scheur die singletrack-afdaling af met stabiliteit en snelheid. Deze aluminium hardtail 29er heeft een uitgebalanceerd rijgedrag op uitdagend terrein.

De Fathom 29 heeft een ALUXX SL aluminium frame met een vernieuwde geometrie die zorgt voor een stabiel rijgedrag op uitdagende trails. Het frame is geoptimaliseerd voor een 130 mm geveerde voorvork om je efficiënt te laten klimmen en totale controle te geven op de afdalingen. Het standaard gemonteerde Giant WheelSystem is voorzien van tubeless banden zodat je direct de voordelen ervaart in de vorm van meer efficiëntie en controle op technisch terrein plus minder kans op lekke banden.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Trail afgestemd ontwerp:

Uitgebalanceerde geometrie met een zitbuishoek van 75 graden geeft de rijder een krachtige trappositie op de beklimmingen, terwijl een balhoofdhoek van 66 graden het vertrouwen en de controle op technische afdalingen vergroot.

Balans en stabiliteit:

Lichtgewicht ALUXX SL aluminium hardtail frame zorgt voor optimale wendbaarheid en snelle acceleratie en helpt rijders te klimmen en bochten te maken met efficiëntie en snelheid.

Soepele controle:

Geveerde voorvork biedt 130 mm veerweg voor extra controle.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Black/Blue Ashes
  • Frame
    ALUXX SL-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Giant Crest 34 RCL, 130mm, 44mm offset
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact Trail, 780x31.8, [GA 690]
  • Stuurpen
    Giant Contact TR 35
  • Zadelpen
    Giant Contact Switch dropper post with remote, 30.9
  • Zadel
    Giant Romero
  • Pedalen
    platform
  • Shifters
    Shimano Deore
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    Shimano Deore
  • Remmen
    Tektro TKD143
  • Remhendels
    Tektro TKD143
  • Cassette
    Shimano Deore
  • Ketting
    Shimano
  • Crankset
    Praxis Cadet Boost, 30t
  • Bottom Bracket
    Praxis, press fit
  • Velgen
    Giant AM 29, tubeless ready sleeve-joint rim, 30mm inner width
  • Naven
    Shimano
  • Spaken
    Sapim
  • Banden
    [F] Maxxis Minion DHF, 29x2.5 WT , EXO/TR [R] Maxxis Aggressor, 29x2.5 WT, foldable, EXO/T
  • Gewicht
    13,5 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

De Fathom 29 heeft een ALUXX SL aluminium frame met een vernieuwde geometrie die zorgt voor een stabiel rijgedrag op uitdagende trails. Het frame is geoptimaliseerd voor een 130 mm geveerde voorvork om je efficiënt te laten klimmen en totale controle te geven op de afdalingen. Het standaard gemonteerde Giant WheelSystem is voorzien van tubeless banden zodat je direct de voordelen ervaart in de vorm van meer efficiëntie en controle op technisch terrein plus minder kans op lekke banden.

Fathom 29 with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)3801543016,946518,349519,5
BZitbuis hoek (degrees)75,0°75,0°75,0°75,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)59223,361224,163925,266226,1
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)66,0°66,0°66,0°66,0°
FVork Sprong (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
GNaloop (mm) (inch)1224,81224,81224,81224,8
HWielbasis (mm) (inch)115445,4117446,2120347,4122748,3
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43517,143517,143517,143517,1
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)62224,562224,563124,864025,2
LReach (mm) (inch)42516,744517,547018,549019,3
MStand Over Height (mm) (inch)73028,774529,376530,179031,1
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)401,6401,6502502
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,71706,7
QWielmaat 29"29"29"29"
360-View
Fathom 29 2

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
OverDrive
Tubeless Systeem

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.