{{ productAwardLocalized.Quote }}

FastRoad SL 2

€ 849

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Zo soepel en zo efficiënt dat het voelt alsof je vliegt. Deze lichtgewicht laagvlieger combineert het sportieve gevoel van een racefiets met het toegevoegde vertrouwen en de controle van een vlak stuur.

De perfecte balans tussen de snelheid van een racefiets en de veelzijdigheid van een stadsfiets. Deze nieuwe racefiets met vlak stuur heeft een lichtgewicht ALUXX SL aluminium frameset en zet de rijder in een comfortabele en efficiënte zitpositie. De D-Fuse zadelpen versoepelt het rijgedrag op ruwe wegen terwijl de ergonomische bar-ends ervoor zorgen dat je handen comfortabel blijven aanvoelen op langere ritten. Om de licht lopende wielen kunnen bredere banden tot maat 32c worden gemonteerd. Bovendien zijn ze tubeless ready zodat je een soepeler rijgedrag, meer grip en minder lekke banden krijgt. Krachtige schijfremmen geven je extra controle in alle weersomstandigheden en de eenvoudige montagemogelijkheid voor een drager maken van de FastRoad SL een slimme keuze voor woon-werkverkeer, fitness-ritten en weekenduitstapjes.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Licht en wendbaar:

ALUXX SL Aluminium frameset met vernieuwde geometrie minimaliseert het gewicht en biedt een snel, wendbaar rijgedrag.

Soepel en comfortabel:

De innovatieve D-Fuse zadelpen absorbeert trillingen van het wegdek terwijl de nieuwe ergonomisch ontworpen bar-ends je handen beschermen en comfort bieden tijdens langere ritten.

Eenvoudig uit te breiden:

Met het Smart-mount spatbord- en dragersysteem kun je jouw fiets helemaal naar eigen wens aanpassen voor fitness-ritten, woon-werkverkeer of lange avontuurlijke tochten.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Eclipse
  • Frame
    ALUXX SL-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, alloy OverDrive steerer
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Sport, flat
  • Stuurpen
    Giant Sport
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, alloy
  • Zadel
    Giant Approach
  • Pedalen
    platform pedal
  • Shifters
    Shimano Sora
  • Voorderailleur
    Shimano Sora
  • Achterderailleur
    Shimano Sora
  • Remmen
    Tektro HD-R280
  • Remhendels
    Tektro
  • Cassette
    Shimano CS-HG201, 11x34
  • Ketting
    KMC X9 with Missing Link
  • Crankset
    FSA Omega, 34/50
  • Bottom Bracket
    cartridge
  • Velgen
    Giant GX wheelset
  • Naven
    Giant GX wheelset, 12mm thru-axle
  • Spaken
    Giant GX wheelset
  • Banden
    Giant S-R3 AC, puncture protect, 700x32c
  • Gewicht
    10,5 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

De perfecte balans tussen de snelheid van de racefiets en de veelzijdigheid van een stadsfiets. Deze fitnessfiets met plat stuur is gebouwd op een lichtgewicht ALUXX SL aluminium frameset met een soepel rijdende composietvork en plaatst de rijder in een comfortabele en efficiënte positie. De D-Fuse zadelpen helpt ruwe wegen glad te strijken, en ergo bar-ends houden je handen comfortabel tijdens langere ritten. Banden tot een breedte van 32mm passen op de snel rollende wielen, en ze zijn tubeless ready, zodat je soepeler rijdt, meer grip en minder lekke banden hebt. Krachtige schijfremmen geven je extra controle in alle weersomstandigheden, en gebruiksvriendelijke dragerbevestigingen maken FastRoad SL een slimme keuze voor woon-werkverkeer, fitnessrijden en weekendavonturen.

FastRoad SL with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • ML
      175 cm5’9”  to 185 cm6’1”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)44517,546018,149019,352020,555021,7
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,0°73,0°72,5°72,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)54521,55602257522,659523,461524,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1305,11556,11807,12007,92258,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,5°72,0°72,0°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502502
GNaloop (mm) (inch)64,72,561,52,461,52,458,22,358,22,3
HWielbasis (mm) (inch)101439,9102040,2103540,7104541,1106541,9
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42516,742516,742516,742516,742516,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)53721,156322,258623,160723,963124,8
LReach (mm) (inch)38615,238815,339515,640315,941616,4
MStand Over Height (mm) (inch)69727,471928,374129,276730,279531,3
NStuur breedte (mm) (inch)58022,862024,462024,462024,462024,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,51003,91003,91104,31104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,71756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
D-Fuse Technologie
OverDrive

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.