Nieuw
Betaal in termijnen
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Explore E+ 1 625Wh Heren

€ 3.599

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Kies je bestemming en geniet van de reis. Deze veelzijdige e-bike is ideaal voor trekking en sportief toeren en geeft je de kracht om verder te fietsen met meer plezier.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Comfort en stabiliteit:

Het ALUXX aluminium frame en de SyncDrive Sport motor zorgen samen voor een soepel rijgedrag en vlotte acceleratie op zowel heuvels als vlak terrein.

Ontdek nieuwe routes:

Het RideDash kleurendisplay heeft in combinatie met de RideControl app uitgebreide functionaliteiten.

Groter bereik:

De Explore E+ geeft rijders de vrijheid om verder te rijden met de hoogwaardige EnergyPak Smart accu met, afhankelijk van het model, 500 Wh of 625 Wh capaciteit.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 625 / SyncDrive Sport

  • Actieradius
  • Zwaar: 68 km 42 mijl
  • Goed: 125 km 77 mijl
  • Ideaal: 205 km 127 mijl

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Energypak
Hybrid Cycling Technology
RideControl Ergo
RideDash Evo
PedalPlus 6-Sensor Technologie
SyncDrive Sport

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      169 cm5’7”  to 179 cm5’10”
  • L
      176 cm5’9”  to 186 cm6’1”
  • XL
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XXL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  MLXLXXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)48519,153521,15852361024
BZitbuis hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)59023,26102463024,865025,6
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1405,51556,11706,71857,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°69,5°69,5°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
GNaloop (mm) (inch)91,33,691,33,691,33,6913,6
HWielbasis (mm) (inch)112144,1114245116345,8116345,8
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)61924,463324,964825,564825,5
LReach (mm) (inch)40015,741616,44321743217
MStand Over Height (mm) (inch)77530,580831,884433,284433,2
NStuur breedte (mm) (inch)69027,269027,269027,269027,2
OStuurpen Lengte (mm) (inch)702,8803,1903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
QWielmaat 700C700C700C700C
Specificaties
  • Motor
    SyncDrive Sport, 70Nm, powered by Yamaha
  • Bedieningsunit
    Giant RideControl Ergo
  • Display
    Giant RideDash EVO
  • Accu
    Giant EnergyPak Smart Integrated 625
  • Maten
    M, L, XL, XXL
  • Kleuren
    Gunmetal Black
  • Frame
    ALUXX SL aluminum, Overdrive 1½ - 1⅛" head tube, integrated KS18 kickstand mount
  • Voorvork
    SR Suntour NEX E25 NLO 63mm travel 15AH
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect XC Riser 31.8x690mm
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
  • Zadel
    Selle Royal Vivo Ergo Moderate
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    Shimano Deore
  • Voorderailleur
    Shimano Deore
  • Achterderailleur
    Shimano Deore, 10-Speed, Shadow+
  • Remmen
    Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180mm
  • Remhendels
    Shimano BL-MT200
  • Cassette
    Shimano CS-M4100, 11-42T, 10-Speed
  • Ketting
    KMC e.10 Sport, e-bike optimized
  • Crankset
    Forged Alloy minimal Q-factor, 36/48T
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant eX 2, Tubeless Ready, 700c Aluminium
  • Naven
    Giant eTracker, [F] 15mm Axle [R] 135mm QR
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Giant Crosscut Gravel 2, 700x45c (622x45), Tubeless Ready, Reflex
  • Extra's
    Giant EnergyPak 6A Smart Charger, Giant EnergyPak Plus range extender compatible
  • Verlichting
    Axa BlueLine 50Lux Steady E6 frontAxa BlueLine Steady E6 rear
  • Drager
    MIK rack. System bag & basket compatible
  • Gewicht
    22,4kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.