Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Explore E+ 1 625
Dash Stagger

€ 3.499

Wat is mijn maat?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

Kies je bestemming en geniet van de reis. Deze veelzijdige e-bike is ideaal voor trekking en sportief toeren en geeft je de kracht om verder te fietsen met meer plezier.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Comfort en stabiliteit:

Het ALUXX aluminium frame en de SyncDrive Sport motor zorgen samen voor een soepel rijgedrag en vlotte acceleratie op zowel heuvels als vlak terrein.

Ontdek nieuwe routes:

Het RideDash kleurendisplay heeft in combinatie met de RideControl app uitgebreide functionaliteiten.

Groter bereik:

De Explore E+ geeft rijders de vrijheid om verder te rijden met de hoogwaardige EnergyPak Smart accu met, afhankelijk van het model, 500 Wh of 625 Wh capaciteit.

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Energypak
Hybrid Cycling Technology
RideControl Dash
PedalPlus 6-Sensor Technologie
SyncDrive Sport

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      162 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      169 cm5’7”  to 179 cm5’10”
  • L
      176 cm5’9”  to 186 cm6’1”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis lengte (mm) (inch)43517,148519,153521,1
BZitbuis hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57022,459023,261024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1305,11405,51556,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°69,5°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7
GNaloop (mm) (inch)91,33,691,33,691,33,6
HWielbasis (mm) (inch)111243,8112144,1114245
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)6092461824,363324,9
LReach (mm) (inch)38315,140115,841616,4
MStand Over Height (mm) (inch)68226,967626,666526,2
NStuur breedte (mm) (inch)69027,269027,269027,2
OStuurpen Lengte (mm) (inch)602,4702,8803,1
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QWielmaat 700C700C700C
Specificaties
  • Motor
    SyncDrive Sport, 70Nm, powered by Yamaha
  • Bedieningsunit
    Giant RideControl Dash
  • Display
    Giant RideControl Dash
  • Accu
    Giant EnergyPak Smart Integrated 625
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Gunmetal Black
  • Frame
    ALUXX SL aluminum, Overdrive 1½ - 1⅛" head tube, integrated KS18 kickstand mount
  • Voorvork
    SR Suntour NEX E25 NLO 63mm travel 15AH
  • Stuur
    Giant Connect XC Riser 31.8x690mm
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
  • Zadel
    Selle Royal Vivo Ergo Moderate
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    Shimano Deore
  • Voorderailleur
    Shimano Deore
  • Achterderailleur
    Shimano Deore, 10-Speed, Shadow+
  • Remmen
    Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180mm
  • Remhendels
    Shimano BL-MT200
  • Cassette
    Shimano CS-M4100, 11-42T, 10-Speed
  • Ketting
    KMC e.10 Sport, e-bike optimized
  • Crankset
    Forged Alloy minimal Q-factor, 36/48T
  • Velgen
    Giant eX 2, Tubeless Ready, 700c Aluminium
  • Naven
    Giant eTracker, [F] 15mm Axle [R] 135mm QR
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Giant Crosscut Gravel 2, 700x45c (622x45), Tubeless Ready, Reflex
  • Extra's
    Giant EnergyPak 6A Smart Charger
  • Verlichting
    Axa BlueLine 50Lux Steady E6 frontAxa BlueLine Steady E6 rear
  • Drager
    MIK rack. System bag & basket compatible
  • Gewicht
    22,4kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Gerelateerde modellen

Explore E+ 1 625Wh Heren
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
Explore E+ 1 625Wh Heren

Current price: € 3.599

Explore E+ 1 625Wh Stagger
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
Explore E+ 1 625Wh Stagger

Current price: € 3.599

Explore E+ 1 625 Dash Heren
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
Explore E+ 1 625 Dash Heren

Current price: € 3.499

Explore E+ 2 Heren
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
Explore E+ 2 Heren

Current price: € 3.149

Explore E+ 2 Stagger
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
Explore E+ 2 Stagger

Current price: € 3.149

Explore E+ 2D Heren
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
Explore E+ 2D Heren

Current price: € 3.049

Explore E+ 2D Stagger
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
Explore E+ 2D Stagger

Current price: € 3.049

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.