Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Entour E+ 0
Dash Heren

€ 2.399

Wat is mijn maat?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

Fiets door de stad met comfort, gemak en stijl. Naar je werk, de boodschappen halen of gewoon erop uit en een mooie tocht maken. Langdurige ondersteuning en Smart Assist-technologie maken de nieuwe Entour E+ onweerstaanbaar.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Slimme ondersteuning:

Slimme ondersteuningstechnologie biedt precies de juiste hoeveelheid kracht om jou comfortabel te laten rijden.

300% ondersteuning:

De instelbare SyncDrive Core motor kan tot maximaal 300% ondersteuning bieden. Je kunt zelf de hoeveelheid kracht instellen die past bij jouw rijstijl.

Comfort:

Door het frame met lage instap kun je gemakkelijk op- en afstappen en dat biedt een comfortabel en vertrouwd rijgedrag.

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology
Hybrid Cycling Technology
RideControl Dash
PedalPlus 6-Sensor Technologie
Syncdrive Core

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  MLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)50019,755021,760023,6
BZitbuis hoek (degrees)72,0°72,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)59023,26102462024,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1455,71606,31807,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°70,0°70,0°
FVork Sprong (mm) (inch)431,7431,7431,7
GNaloop (mm) (inch)823,2823,2823,2
HWielbasis (mm) (inch)110443,5112544,3113544,7
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)61624,363024,864925,6
LReach (mm) (inch)39015,440515,940916,1
NStuur breedte (mm) (inch)67026,467026,467026,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QWielmaat 700C700C700C
Specificaties
  • Motor
    SyncDrive Core, 50Nm, Powered by Yamaha
  • Bedieningsunit
    Giant RideControl Dash
  • Display
    Giant RideControl Dash
  • Accu
    Persoonlijke accukeuze: 300Wh, 400Wh, of 500Wh (adviesprijs op basis van 300Wh)
  • Maten
    M, L, XL
  • Kleuren
    Gunmetal Black, Grey Dawn
  • Frame
    ALUXX aluminium
  • Voorvork
    SR Suntour NEX 50mm Suspension
  • Stuur
    Aluminium 30degree sweep
  • Stuurpen
    Aluminum angle adjustable 1¼"x 90mm
  • Zadelpen
    Suspension 30,9x300mm
  • Zadel
    Selle Royal Essenza Plus
  • Pedalen
    Anti-slip
  • Shifters
    Shimano 8sp RevoShift
  • Remmen
    Tektro HD-M285, hydraulic disc
  • Remhendels
    Tektro HD-M285
  • Cassette
    18T
  • Ketting
    KMC Z1e HX, e-bike optimized
  • Crankset
    Giant aluminium
  • Velgen
    Giant Double Wall Aluminum 622x19
  • Naven
    Shimano HB-TX505 [F], Shimano Nexus 8 disc brake [R]
  • Spaken
    Sapim Leader, stainless 14G(2.0mm) [F]Sapim Strong, stainless 13-14G(2.3-2.0mm) butted [R]
  • Banden
    Banden met anti-leklaag
  • Verlichting
    Axa Blueline 30 LED [F]Spanninga Solo LED [R]
  • Drager
    Custom design for rear battery with MIK system
  • Gewicht
    24,2kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Gerelateerde modellen

Entour E+ 0 Dames
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
Gunmetal Black Gray Dawn
Entour E+ 0 Dames

Current price: € 2.499

Entour E+ 0 Heren
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
Entour E+ 0 Heren

Current price: € 2.499

Entour E+ 0 Dash Dames
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
Gunmetal Black Gray Dawn
Entour E+ 0 Dash Dames

Current price: € 2.399

Entour E+ 1 Dames
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
Blue Antracite Ocean Storm
Entour E+ 1 Dames

Current price: € 2.249

Entour E+ 1 Heren
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
Entour E+ 1 Heren

Current price: € 2.249

Entour E+ 2 Dames
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
Entour E+ 2 Dames

Current price: € 2.149

Entour E+ 2 Heren
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
Entour E+ 2 Heren

Current price: € 2.149

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.