{{ productAwardLocalized.Quote }}

Ease-E+ 1 Dames

€ 1.699

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Verplicht jezelf tot een dagelijks ritje voor je gezondheid en je plezier. Deze comfortabele e-bike maakt het allemaal mogelijk door zijn klassieke uiterlijk en moderne technologie.

Deze soepele en stille e-bike is een open uitnodiging om te gaan fietsen. Of je hem nu gebruikt voor transport, gezondheid of puur voor het plezier, de Ease-E+ is je trouwe begeleider. De Giant SyncDrive Move motor geeft je een soepel, geruisloos en natuurlijk rijgevoel. Het lichtgewicht aluminium frame heeft een verlaagde bovenbuis en een lage instap waardoor op- en afstappen een fluitje van een cent is.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Slimme ondersteuning:

De SyncDrive Move motor biedt vijf ondersteuningsstanden zodat je precies de juiste ondersteuning kan kiezen. Daarnaast fiets je met behulp van de Smart Assist mode automatisch in de optimale ondersteuningsstand.

Instelbare kracht:

De instelbare SyncDrive F motor kan maximaal tot maar liefst 300% ondersteuning bieden. Je kunt zelf de hoeveelheid kracht instellen die past bij jouw rijstijl.

Makkelijk op- en afstappen:

Het frame met lage instap vergemakkelijkt het op- en afstappen en biedt een comfortabel en vertrouwd rijgedrag.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 300 / SyncDrive Move

  • Actieradius
  • Zwaar: 35 KM 21 miles
  • Goed: 70 KM 43 miles
  • Ideaal: 110 KM 68 miles

EnergyPak 400 / SyncDrive Move

  • Actieradius
  • Zwaar: 45 KM 27 miles
  • Goed: 80 KM 49 miles
  • Ideaal: 120 KM 74 miles

EnergyPak 500 / SyncDrive Move

  • Actieradius
  • Zwaar: 55 KM 34 miles
  • Goed: 90 KM 55 miles
  • Ideaal: 130 KM 80 miles
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Move front hub motor, 20Nm
  • Sensoren
    Giant PedalPlus 5-sensor technology
  • Display
    Giant RideControl Charge, USB charging (micro-usb, 0.5A output)
  • Accu
    Persoonlijke accukeuze: 300Wh, 400Wh, of 500Wh (adviesprijs op basis van 300Wh)
  • Maten
    S, M, L
  • Kleuren
    Metallic Black
  • Frame
    ALUXX aluminum
  • Voorvork
    SR Suntour NEX 50mm Suspension
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Aluminum Trekking bar
  • Stuurpen
    Aluminum adjustable quill
  • Zadelpen
    Aluminum Suspension w/micro-adjust
  • Zadel
    Selle Royal Nuvola
  • Pedalen
    Anti-slip
  • Shifters
    Shimano Nexus 8sp REVOSHIFT
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    N/A
  • Remmen
    Shimano BL-MT200L+BR-MT200F
  • Remhendels
    Shimano BL-MT200L+BR-MT200F
  • Cassette
    18T
  • Ketting
    KMC X.8 w/chain tensioner
  • Crankset
    Giant aluminum 38T
  • Bottom Bracket
    Giant PedalPlus BB sensor, cartridge
  • Velgen
    Giant CR70 DW Aluminum 622x19
  • Naven
    Giant SyncDrive motor front Shimano Nexus 8 rear
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Schwalbe Energiser Active 40x622 Kevlar Guard w/reflex
  • Extra's
    Giant EnergyPak 4A charger
  • Verlichting
    Spanninga Galeo LED front Spanninga Solo LED rear
  • Slot
    Abus Amparo
  • Drager
    Integrated aluminum
  • Gewicht
    23 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BZitbuis hoek (degrees)72,5°72,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)59023,259023,260023,6
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1606,31807,12007,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°70,0°70,0°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7
GNaloop (mm) (inch)823,2823,2823,2
HWielbasis (mm) (inch)111043,7112544,3114545,1
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47618,747618,747618,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)63725,165625,867526,6
LReach (mm) (inch)38915,339715,641016,1
NStuur breedte (mm) (inch)67026,467026,467026,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QWielmaat 700C700C700C

Technologieën

Hybrid Cycling Technology
RideControl Charge
SyncDrive Move
ALUXX Aluminum Technology
Energypak

Gerelateerde accessoires

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.