{{ productAwardLocalized.Quote }}

Devote Advanced 2

€ 2.599

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Van bikepacking- en graveltoeren tot dagelijkse ritten en groepsexpedities, de Devote Advanced heeft precies wat er nodig is om jouw avontuurlijke wensen te versterken.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Lichtgewicht:

Advanced-Grade composite frame en vork zodat de fiets licht blijft en je meer bagage kunt meenemen.

Veelzijdig:

Ruimte voor 45c-banden, drie sets bidonnokken en een veelzijdig bevestigingssysteem voor dragers en accessoires: deze fiets voldoet aan alle eisen voor je volgende rit.

Fraai afgewerkt ontwerp:

Het damesspecifieke ontwerp en de interne kabelgeleiding geven deze gravelbike een fraai en gestroomlijnd uiterlijk voor een dagelijkse portie avontuur.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

Dit is de ideale fiets om tijdens reizen richting onbekende bestemmingen je echte gevoel voor avontuur te bevredigen. Er is genoeg ruimte om allerlei spullen mee te nemen zodat je op alles voorbereid bent en rust in je hoofd krijgt. Voorzien van een lichtgewicht Advanced-Grade composite frame en vork om te voldoen aan de behoeften van prestatiegerichte meiden én endurance-rijdsters. Omdat controle van levensbelang is, zorgt onze OverDrive stuurbuis voor aangenaam en nauwkeurig stuurgedrag terwijl het D-Fuse stuur het rijcomfort verhoogt. Bovendien is het stuur voorzien van nieuw antislip en schokdempend stuurlint zodat je goede grip houdt. Bepaalde modellen zijn uitgerust met een trillingdempende D-Fuse zadelpen of een seatdropper. En tenslotte is de wielset specifiek gebouwd voor onvoorspelbaar weer en onvoorspelbaar terrein. Dat maakt de standvastige Devote tot jouw favoriete fiets om elke zware rit of race succesvol te beëindigen.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, L
  • Kleuren
    Rosewood / Reflective Dark Eclipse
  • Frame
    Advanced-Grade Composite
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12x142mm thru-axle, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact XR D-Fuse, 31.8, 5° back sweep, flare drop
  • Stuurpen
    Giant Contact, 8-degree
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, composite
  • Zadel
    Liv Approach
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano GRX RX-600
  • Voorderailleur
    Shimano GRX RX-810
  • Achterderailleur
    Shimano GRX RX-812
  • Remmen
    Shimano GRX RX-400 hydraulic
  • Remhendels
    Shimano GRX RX-600 hydraulic
  • Cassette
    Shimano 105, 11x34
  • Ketting
    KMC X11
  • Crankset
    Praxis Alba, 32/48
  • Bottom Bracket
    Praxis, press fit
  • Velgen
    Giant P-X2 Disc wheelset
  • Naven
    Giant P-X2 Disc wheelset
  • Spaken
    Giant P-X2 Disc wheelset
  • Banden
    Giant CrossCut AT1, 700x40c, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared
  • Gewicht
    9,3 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Devote Advanced with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      150 cm4’11”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 181 cm5’11”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)39015,442016,546518,350019,7
BZitbuis hoek (degrees)75,0°75,0°74,5°74,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,352520,753521,155021,7
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,71254,91556,11807,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°70,5°71,0°71,0°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502
GNaloop (mm) (inch)75,9375,9372,52,872,52,8
HWielbasis (mm) (inch)101339,9102040,2102240,2103940,9
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43016,943016,943016,943016,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)803,1803,1803,1803,1
KStack (mm) (inch)53020,95582258823,161224,1
KStackToHandlebar (mm) (inch)59323,362324,565525,867826,7
LReach (mm) (inch)37814,937614,837214,638015
LReachToHandlebar (mm) (inch)42916,943717,244317,445217,8
MStand Over Height (mm) (inch)68326,97112874929,577930,7
NStuur breedte (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)702,8803,1903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,7172,56,8172,56,8
QWielmaat 700c700c700c700c

Technologieën

Advanced Composite Technologie
OverDrive
D-Fuse zadelpen
Tubeless Systeem

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.