{{ productAwardLocalized.Quote }}

Defy Advanced 3

€ 1.999

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Kies de langste route. Beklim de hoogste bergen. Deze gloednieuwe endurance racefiets is speciaal gebouwd om jou comfortabel te laten rijden tijdens langeafstandsritten in allerlei weersomstandigheden. Hij is licht, efficiënt en supersnel.

Rij verder en sneller met een gloednieuwe composiet frameset, voorzien van een endurance-geometrie en ingebouwd comfort. Het frame is handgebouwd met Advanced-grade composietmateriaal en voorzien van geoptimaliseerde buisvormen die schokken en trillingen van het wegdek absorberen. Toch is het frame nog steeds even stijf op de belangrijkste punten - trapefficiëntie en stuurprecisie in de bochten staan op topniveau. De specifieke carbon-layup geeft hem bovendien precies het juiste rijgevoel. Voor extra stuurcontrole is hij voorzien van geïntegreerde schijfremmen met flat-mounts en 12 mm steekassen. De D-Fuse zadelpen en het stuursysteem absorberen samen de trillingen van het wegdek en dat komt het soepele, comfortabele rijgevoel op de weg ten goede.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Specifiek ingebouwd comfort:

Het Advanced Composite frame is speciaal ontwikkeld voor endurance-racegebruik en zorgt voor een soepeler rijgedrag en minder vermoeidheid op lange ritten. De D-Fuse zadelpen en het stuursysteem werken naadloos samen met het frame en absorberen schokken en trillingen afkomstig van het wegdek.

Totale controle:

Naadloze integratie van schijfremmen met flat-mounts en 12 mm steekassen in voor- en achterwiel produceren een consistente remkracht. Dat zorgt voor meer controle, vooral bij slecht weer en op ruwe wegen.

Veelzijdigheid:

De endurance road-geometrie, extra bandenvrijheid (tot maximaal 35c) en schijfremintegratie garanderen dat je uitstekend vooruit komt op diverse soorten wegdek en bij uiteenlopende omstandigheden. Glad asfalt, ruwe binnenwegen of hoge bergpassen zijn geen enkel probleem voor deze fiets.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Charcoal/Black/Chameleon Galaxy
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SL D-Fuse
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, composite
  • Zadel
    Giant Approach
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Tiagra
  • Voorderailleur
    Shimano Tiagra
  • Achterderailleur
    Shimano Tiagra
  • Remmen
    Shimano Tiagra hydraulic
  • Remhendels
    Shimano Tiagra
  • Cassette
    Shimano Tiagra, 11x34
  • Ketting
    KMC X10-1
  • Crankset
    Shimano Tiagra, 34/50
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant S-R2 Disc wheelset
  • Naven
    Giant S-R2 Disc wheelset, 12mm thru-axle
  • Spaken
    Giant S-R2 Disc wheelset
  • Banden
    Giant Gavia Fondo 1, tubeless, 700x32c, folding
  • Extra's
    tubeless prepared
  • Gewicht
    9 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

De Defy Advanced is handgemaakt met composietmateriaal van geavanceerde kwaliteit en heeft buisvormen die zijn geoptimaliseerd om schokken en trillingen op de weg te absorberen. Zelfs met zijn soepele rijkwaliteit, geeft hij nog steeds een lichtgewicht, stijf en levendig gevoel tijdens het klimmen, accelereren en bochtenwerk. Hij is gemaakt met een specifieke carbon lay-up om hem een ​​efficiënte, hoogwaardige rijkwaliteit te geven die je helpt nieuwe grenzen van uithoudingsvermogen te verleggen. De D-Fuse zadelpen en het stuursysteem helpen ook trillingen op de weg te verminderen, wat bijdraagt ​​aan het soepele, comfortabele gevoel op de weg. Een tubeless Giant WheelSystem en banden verhogen de snelheid en efficiëntie met een verminderd risico op lekke banden. En voor extra controle is hij voorzien van geïntegreerde schijfremmen met flatmount schijfremklauwen en 12 mm steekassen.

Defy Advanced  with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)44517,548018,951520,353521,156522,2
BZitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)53020,954521,55602257522,659523,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1405,51606,31857,32058,12258,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,8°72,5°72,5°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502502
GNaloop (mm) (inch)63,12,558,22,358,22,358,22,3582,3
HWielbasis (mm) (inch)99539,299839,3101039,8102540,4104040,9
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42016,542016,542016,542016,542016,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)753753702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)54621,556722,358623,160523,862424,6
LReach (mm) (inch)37414,737714,83811539015,439815,7
MStand Over Height (mm) (inch)76029,978630,981632,183532,985633,7
NStuur breedte (mm) (inch)40015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,51003,91003,91104,31104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technology
Compact Road Design
OverDrive
D-Fuse Technologie
Tubeless Systeem

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.