Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
{{ productAwardLocalized.Quote }}

DailyTour E+ 1 BD
Dash Dames

€ 3.699

Wat is mijn maat?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

Geniet van de nieuwste e-bike technologie met de DailyTour E+. Met onder meer een geïntegreerde accu, automatische ondersteuning en geïntegreerd kleurendisplay is deze veelzijdige en praktische e-bike ideaal voor dagelijks gebruik en fietstochten in het weekend.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Smart Assist:

De SyncDrive middenmotor heeft een Smart Assist modus die automatisch de hoeveelheid ondersteuning bepaalt. Zodat je altijd over de juiste support beschikt en langer op een acculading kunt fietsen.

Geïntegreerde accu:

Giant's EnergyPak SMART accu is volledig geïntegreerd in de onderbuis, wat een meer minimalistisch, gestroomlijnd ontwerp van de onderbuis geeft. Ondanks de integratie is de accu eenvoudig uitneembaar.

Geïntegreerd kleurendisplay:

Deze twee-in-één bedieningsunit heeft knoppen om ondersteuningsmodi te bedienen en een geïntegreerd kleurendisplay. Je kunt het bereik, het accuniveau en de huidige ondersteuningsmodus bekijken, samen met standaard fietsgegevens zoals snelheid en afstand zonder naar een ander scherm van de e-bike te hoeven gaan. Het display heeft ook een ANT+ aansluiting zodat je een hartslagmeter en andere fitnessapparaten kunt aansluiten.

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Energypak
Hybrid Cycling Technology
RideControl Dash
PedalPlus 6-Sensor Technologie
Syncdrive Core

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 174 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
  • L
      179 cm5’10”  to 190 cm6’3”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BZitbuis hoek (degrees)72,5°72,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)58022,859523,461024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1606,31706,71857,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°69,5°
FVork Sprong (mm) (inch)441,7441,7441,7
GNaloop (mm) (inch)86,93,486,93,486,93,4
HWielbasis (mm) (inch)110843,6111744113344,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)6342564325,365725,9
LReach (mm) (inch)3801538615,239615,6
MStand Over Height (mm) (inch)4071640015,739515,6
NStuur breedte (mm) (inch)67026,467026,467026,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QWielmaat 700C700C700C
Specificaties
  • Motor
    SyncDrive Core, 50Nm powered by Yamaha
  • Bedieningsunit
    RideControl Dash
  • Display
    RideControl Dash, full color lcd screen
  • Accu
    EnergyPak Smart 625
  • Maten
    XS, S, M, L
  • Kleuren
    Metallic Navy, Black Diamond, Hematite
  • Frame
    ALUXX SL aluminum
  • Voorvork
    SR Suntour NEX E25, lockout, 63mm , 15AQ
  • Demper
    n/a
  • Stuur
    Giant Contour GT, cable integrated, 30° back sweep 31.8mm
  • Grips
    Connect Ergo Max Sweep
  • Stuurpen
    Giant Contour, EVO display integrated, adjustable
  • Zadelpen
    Suspension 2-bolt micro-adjustable, 30,9x270mm
  • Zadel
    Selle Royal Look-In gel
  • Pedalen
    Aluminum, VP-183
  • Shifters
    Shimano Nexus 8speed Revoshift
  • Voorderailleur
    -
  • Achterderailleur
    -
  • Remmen
    Tektro HD-M285 hydraulic disc
  • Remhendels
    Tektro HD-M285
  • Cassette
    Gates CDXtm stainless steel 22T rear sprocket
  • Ketting
    Gates CDXtm Carbon Drive 122T CenterTrack belt
  • Crankset
    Gates CDXtm CenterTrack 46T front sprocket
  • Bottom Bracket
    n/a
  • Velgen
    Giant eX 2, Tubeless Ready, 700c Aluminium
  • Naven
    Shimano HB-MT400 100x15mm thru-axle Disc [F], Shimano Nexus 8 Disc brake [R]
  • Spaken
    Sapim Race [F], Sapim Strong [R]
  • Banden
    Schwalbe Marathon E Plus 622x50, Smart DualGuard Addix E
  • Verlichting
    Giant Numen iD integrated day-time LED Axa Blueline 30 automatic front LED Axa Blueline rear LED
  • Slot
    Abus Pro Amparo 4750X R
  • Drager
    MIK rack. System bag & basket compatible
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Gerelateerde modellen

DailyTour E+ 1 BD Dash Heren
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
DailyTour E+ 1 BD Dash Heren

Current price: € 3.699

DailyTour E+ 2 D Dash Dames
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
DailyTour E+ 2 D Dash Dames

Current price: € 3.599

DailyTour E+ 2 D Dash Heren
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
DailyTour E+ 2 D Dash Heren

Current price: € 3.599

DailyTour E+ 1 Dash Dames
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
DailyTour E+ 1 Dash Dames

Current price: € 3.449

Dailytour E+ 1 Dash Heren
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
Dailytour E+ 1 Dash Heren

Current price: € 3.449

DailyTour E+ 2 BD Dash Dames
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
Indigo Panther
DailyTour E+ 2 BD Dash Dames

Current price: € 3.399

DailyTour E+ 2 BD Dash Heren
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
DailyTour E+ 2 BD Dash Heren

Current price: € 3.399

DailyTour E+ 2 Dash Dames
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
DailyTour E+ 2 Dash Dames

Current price: € 3.199

DailyTour E+ 2 Dash Heren
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
DailyTour E+ 2 Dash Heren

Current price: € 3.199

DailyTour E+ 3 D Dash Dames
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
DailyTour E+ 3 D Dash Dames

Current price: € 3.199

DailyTour E+ 3 D Dash Heren
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
DailyTour E+ 3 D Dash Heren

Current price: € 3.199

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.