{{ productAwardLocalized.Quote }}

Contend AR 1

€ 1.549

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Verbreed je fietsmogelijkheden en grijp nieuwe kansen met deze veelzijdige allrounder. Met zijn uitgebalanceerd en soepel rijdend frame, zorgvuldig gekozen componenten, krachtige schijfremmen en volumineuze tubeless banden, schakelt de Contend AR vertrouwenwekkend en volledig gecontroleerd over van snel asfalt naar hobbelige binnenwegen.

De Contend AR is ontwikkeld voor veeleisende rijders die hun wielercapaciteiten willen verbreden. Hij combineert een soepele en levendige rijkwaliteiten met de mogelijkheden voor het rijden van avontuurlijke nieuwe routes. Door de geïntegreerde schijfremmen en ruime bandenvrijheid (tot 38 mm) heb jij de controle volledig in handen, zelfs op ruwe wegen. Zijn D-Fuse composite zadelpen dempt de trillingen afkomstig van het wegdek waardoor je een soepeler en plezieriger rijervaring krijgt en de vermoeidheid wordt geminimaliseerd. Dit is een echte allrounder voor wielrenners die ook graag op avontuur gaan.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Uitgebalanceerde racegeometrie:

Het frame is speciaal ontwikkeld voor een uitgebalanceerd, allround rijgevoel waarbij een vertrouwenwekkende zitpositie wordt gecombineerd met een wendbaar stuurgedrag en een snelle acceleratie.

Soepele rijkwaliteiten:

De innovatieve D-Fuse zadelpen absorbeert schokken en trillingen. Daarnaast kun je met het Giant WheelSystem tubeless banden rijden tot een breedte van 38c voor een soepeler rijgedrag en minder kans op lek rijden.

Totale controle:

De naadloze integratie van flat-mount schijfremmen en 12 mm steekassen in voor- en achterwiel produceren een consistente remkracht. Dat zorgt voor meer controle, vooral bij slecht weer en op ruwe wegen.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Metallic Navy
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant D-Fuse SL
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, composite
  • Zadel
    Giant Approach
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano 105
  • Voorderailleur
    Shimano 105
  • Achterderailleur
    Shimano 105 GS
  • Remmen
    Shimano 105 hydraulic
  • Remhendels
    Shimano 105
  • Cassette
    Shimano 105, 11x34
  • Ketting
    KMC X11EL-1
  • Crankset
    Shimano FC-RS510, 34/50
  • Bottom Bracket
    cartridge
  • Velgen
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Naven
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Spaken
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Banden
    Giant Gavia Fondo 2, 700X32c, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared
  • Gewicht
    9,4 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Ontworpen en ontwikkeld voor sportievelingen die hun rijvaardigheid op de weg willen verbeteren, combineert de Contend AR een soepele, responsieve rijkwaliteit met het vermogen om avontuurlijke nieuwe routes aan te pakken. De schijfremintegratie en de royale bandenspeling (tot 38 mm) geven jou de controle, zelfs op ruwe wegen. De zadelpen van D-Fuse composiet dempt trillingen van het wegdek, waardoor je soepeler en aangenamer rijdt en vermoeidheid tot een minimum wordt beperkt. Dit is een echte allrounder voor wielrenners die zin hebben in avontuur.

Contend AR with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)46518,350019,753521,155521,958523
BZitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)53521,155021,756522,258022,859523,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1355,31505,91706,71907,52158,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,8°72,0°72,5°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)532,1532,1532,1532,1532,1
GNaloop (mm) (inch)61,32,459,62,356,42,256,42,256,42,2
HWielbasis (mm) (inch)100339,5101139,8101540103140,6104641,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42216,642216,642216,642216,642216,6
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)803,1803,1803,1803,1803,1
KStack (mm) (inch)5592257422,659523,461424,263825,1
LReach (mm) (inch)37514,83801538315,139215,440015,7
MStand Over Height (mm) (inch)75929,978330,881031,982932,685633,7
NStuur breedte (mm) (inch)40015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,51003,91003,91104,31104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,7172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C
360-View
Contend AR 1

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology
Compact Road Design
D-Fuse Technologie
OverDrive
Tubeless Systeem

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.