Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Avail AR 1

€ 1.799

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Of je nu rijdt op de weg of een kortere route neemt over onverharde paden, de Avail AR is soepel op vlak terrein, kwiek op beklimmingen en zelfverzekerd in afdalingen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Comfort:

Het lichtgewicht ALUXX aluminium frame heeft de nieuwste endurance geometrie voor dames met een Advanced-grade Composite voorvork en D-Fuse zadelpen om trillingen te verminderen.

Controle:

De Avail AR is standaard uitgerust met 32c-banden die stabiel op de weg en off-road rijden, en is compatibel met banden tot 38c. Door de oversized OverDrive stuurbuis en krachtige schijfremmen houdt je onder alle omstandigheden de controle.

Draagvermogen:

Deze fiets biedt ook plaats aan een bagagedrager en spatborden, zodat je ook spullen kunt meenemen voor langere tochten.

Specificaties
  • Maten
    XXS, XS, S, M, L
  • Kleuren
    Terracotta/Black
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum, 12x142mm thru-axle, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12x100mm, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Liv D-Fuse SL, 31.8mm XXS:38cm, XS:38cm, S:40cm, M:40cm, L:42cm
  • Grips
    Liv All Condition
  • Stuurpen
    Giant Contact XXS:70mm, XS:70mm, S:80mm, M:90mm, L:90mm
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, composite XXS:350mm, XS:350mm, S:350mm, M:350mm, L:350mm
  • Zadel
    Liv Approach
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano 105 ST-R7025
  • Voorderailleur
    Shimano 105
  • Achterderailleur
    Shimano 105 GS
  • Remmen
    Shimano 105 hydraulic, Shimano rotors [F]160mm, [R]160mm
  • Remhendels
    Shimano 105 GS
  • Cassette
    Shimano 105, 11-speed, 11x34
  • Ketting
    KMC X11EL-1
  • Crankset
    Shimano FC-RS510, 34/50 XXS:165mm, XS:165mm, S:170mm, M:170mm, L:172.5mm
  • Bottom Bracket
    cartridge
  • Velgen
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Naven
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Spaken
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Banden
    Giant Gavia Fondo 2, 700x32c, tubeless
  • Extra's
    38mm max tire size
  • Gewicht
    9,45kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Avail AR with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XXS
      145 cm4’9”  to 156 cm5’1”
  • XS
      153 cm5’0”  to 162 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      165 cm5’5”  to 174 cm5’9”
  • L
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XXSXSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)37514,841016,144517,548018,951520,3
BZitbuis hoek (degrees)75,0°74,5°74,5°74,0°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)50219,851520,352520,754021,355521,9
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1034,11184,61385,41586,21787
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°70,5°71,5°72,0°72,0°
FVork Sprong (mm) (inch)532,1532,1532,1532,1532,1
GNaloop (mm) (inch)72,82,869,52,762,92,459,62,359,62,3
HWielbasis (mm) (inch)99439,199939,3100139,4100639,6102240,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42216,642216,642216,642216,642216,6
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)803,1803,1803,1803,1803,1
KStack (mm) (inch)52220,653821,256122,158222,960123,7
LReach (mm) (inch)36214,336614,436914,537314,738315,1
MStand Over Height (mm) (inch)65325,768126,870927,97362976630,2
NStuur breedte (mm) (inch)380153801540015,740015,742016,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)702,8702,8803,1903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7172,56,8
QWielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

ALUXX Aluminum Technologie
Compact Road Design
D-Fuse zadelpen
OverDrive
Tubeless Systeem

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.