{{ productAwardLocalized.Quote }}

AnyTour E+ 3 Heren

€ 2.799

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Lange dagtochten zijn gewoon beter als je ze per fiets doet. Geniet van de uitzichten, voel de omgeving en adem de sfeer in met deze veelzijdige E-bike. Gladde of ruwe wegen, de AnyTour E+ maakt het je makkelijker.

De AnyTour E+ geeft een comfortabel, sportief en ontspannen rijgevoel dankzij een 70 Nm SyncDrive Sport motor die tot maximaal 350% instelbare ondersteuning levert. Je kunt die ondersteuning aanpassen op de rijeigenschappen die jouw voorkeur hebben. Hij is ontworpen voor ruwer terrein en heeft een 60 mm geveerde voorvork met een hydraulische lockout. In de onderbuis zit een naadloos en fraai geïntegreerd EnergyPak accupakket dat langdurig vermogen levert. De RideDash EVO is fraai geïntegreerd in de stuurpen en met de gebruiksvriendelijke knoppen kun je diverse functies bedienen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Comfort op lange afstanden:

Het lichtgewicht ALUXX SL-frame en de 60 mm geveerde voorvork zorgen voor een soepel rijgedrag op ruwe wegen terwijl de SyncDrive Sport motor 350 procent trapondersteuning biedt.

Luxe kleurendisplay:

Het RideDash EVO display is fraai in het stuur geïntegreerd en voorzien van een kleurenscherm, waarop de belangrijkste informatie duidelijk afleesbaar is.

Volledige integratie:

De EnergyPak Smart accu is volledig in het frame geïntegreerd en kan indien gewenst worden uitgenomen voor bijvoorbeeld opslag of vervoer op een drager.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 500 / SyncDrive Sport

  • Actieradius
  • Zwaar: 52 KM 32 miles
  • Goed: 105 KM 65 miles
  • Ideaal: 175 KM 108 miles
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Sport
  • Bedieningsunit
    Giant RideControl Ergo 2
  • Display
    Giant RideDash EVO
  • Accu
    Giant EnergyPak 500Wh
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Rosewood
  • Frame
    ALUXX SL aluminum
  • Voorvork
    SR Suntour NEX E25, lockout, 63mm , 15AQ
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contour GT, cable integrated, 30° back sweep 31.8mm
  • Stuurpen
    Giant Contour, EVO display integrated, adjustable
  • Zadelpen
    Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
  • Zadel
    Selle Royal Essenza gel
  • Pedalen
    VP-613 aluminum
  • Shifters
    Shimano SL-M2000
  • Voorderailleur
    -
  • Achterderailleur
    Shimano Acera M3000, 9-Speed
  • Remmen
    Tektro HD-M275, hydraulic disc, 160/180mm
  • Remhendels
    Tektro HD-M275
  • Cassette
    Shimano CS-HG200, 11-36T, 9-Speed
  • Ketting
    KMC e.9 Sport, e-bike optimized
  • Crankset
    Giant aluminum, 38T
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant eX-2, Tubeless Ready
  • Naven
    Giant Tracker Sport [F] 15x100mm Boost [R] 135mm QR
  • Spaken
    Sapim Race [F], Sapim Strong [R]
  • Banden
    Schwalbe Energizer Plus, 622x50mm, Green Guard
  • Extra's
    Giant EnergyPak 6A Smart charger
  • Verlichting
    Axa Blueline 30Lux e-Bike front LEDAxa Blueline rear LED
  • Drager
    MIK rack. System bag & basket compatible
  • Gewicht
    24,7 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

De AnyTour E + voelt comfortabel, sportief en stil aan met een 70 Nm SyncDrive Sport-motor die tot 350 procent instelbare ondersteuning levert. Je kunt het afstemmen op de rij-eigenschappen die jouw voorkeur hebben. Hij is ontworpen voor afwisselend terrein met een verende voorvork met 60 mm veerweg met een hydraulische vergrendelingsoptie. Een EnergyPak 625-batterij is naadloos geïntegreerd in de onderbuis voor een gestroomlijnd profiel en langdurig vermogen. De RideDash EVO biedt navigatiefuncties met gebruiksvriendelijke knoppen en een fraaie stuurhouder.

AnyTour E+ with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      169 cm5’7”  to 179 cm5’10”
  • L
      176 cm5’9”  to 186 cm6’1”
  • XL
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XXL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  MLXLXXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)50019,755021,760023,665025,6
BZitbuis hoek (degrees)72,0°72,0°72,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)59023,26102463024,864525,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1606,31706,71857,32007,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°69,5°69,5°
FVork Sprong (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
GNaloop (mm) (inch)86,93,486,93,486,93,4873,4
HWielbasis (mm) (inch)111243,8113244,6115345,4115345,4
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,547018,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)6342564325,365725,965725,9
LReach (mm) (inch)38415,140115,841616,441616,4
MStand Over Height (mm) (inch)77630,681832,285533,7854,833,6
NStuur breedte (mm) (inch)67026,467026,467026,467026,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,5903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
QWielmaat 700C700C700C700C

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Hybrid Cycling Technology
PedalPlus 6-Sensor Technologie
SyncDrive Sport
RideControl Ergo 2
RideDash Evo
Energypak

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.