{{ productAwardLocalized.Quote }}

Allure RS 2

€ 899

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Doordeweeks met de fiets naar het werk en in het weekend een heerlijke fietstocht? Het kan allemaal met deze veelzijdige lichtgewicht toerfiets.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Veelzijdige toerfiets:

Door het lichte gewicht en de derailleurversnellingen is deze toerfiets ideaal voor langere fietstochten en ritten in heuvelachtig gebied.

Lichtgewicht frame:

Dankzij het lichtgewicht ALUXX aluminium frame is geen heuvel te veel voor deze sportieve fiets.

Remsysteem:

De hydraulische schijfremmen bieden betrouwbare en voorspelbare remprestaties onder alle omstandigheden.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

Wie in het weekend en op vakantie wil toeren, zit gebakken met de Allure RS. Deze allround toerfiets is geschikt voor zowel vlak als heuvelachtig terrein. De Allure RS heeft namelijk een uiterst licht ALUXX aluminium frame en derailleurversnellingen. Met de hydraulische schijfremmen hebben fietsers in een afdaling veel remkracht, ook als er onverhoopt een spat regen valt. Reflecterende details zorgen voor veiligheid en de brede banden brengen comfort. Met behulp van de MIK-achterdrager gaan essentiële spullen gemakkelijk mee.

Specificaties
  • Maten
    S,M,L
  • Kleuren
    Titanium Grey
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Giant alloy fork
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Custom Giant Contact handlebar
  • Stuurpen
    Giant Connect 28.6X80
  • Zadelpen
    Giant Sport
  • Zadel
    Selle Royal Nuvola gel
  • Pedalen
    VP-613 City/Trekking
  • Shifters
    Shimano Deore
  • Voorderailleur
    Shimano Deore
  • Achterderailleur
    Shadow Deore XT
  • Remmen
    Shimano BL-MT201
  • Cassette
    Shimano CS-HG500, 11x34
  • Ketting
    KMC X10
  • Crankset
    FC-T6010, 48-36-26T
  • Bottom Bracket
    Shimano BB-ES300
  • Velgen
    Giant GX28
  • Naven
    front hub GDC1020QR22 rear hub GDC1022AQR22
  • Spaken
    stainless, 14G
  • Banden
    Giant P-X3 Multi-Surface, 700x45 W/ Reflective Stripe
  • Extra's
    Rear carrier with MIK
  • Verlichting
    Front: battery operated Axa Compact Line 35 with Green line bracket, Rear battery operated Spanning Solo XBA ON/OFF/AUTO
  • Gewicht
    13,6 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 182 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BZitbuis hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57022,458022,859023,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1606,31756,91907,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,0°69,0°69,0°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7
GNaloop (mm) (inch)94,73,794,73,794,73,7
HWielbasis (mm) (inch)108842,8109943,3111043,7
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)64325,365725,967126,4
LReach (mm) (inch)37314,737914,938515,2
MStand Over Height (mm) (inch)47418,746918,545918,1
NStuur breedte (mm) (inch)62024,462024,462024,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,51104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71756,9
QWielmaat 700C700C700C

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.