Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Allure E+ 1

€ 3.899

Wat is mijn maat?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

De perfecte e-bike voor het comfort en het genot van recreatief rijden en voor wie een elegante oplossing wil voor zowel dagelijks gebruik als een fietstocht in het weekend.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

City Comfort:

Geniet van een scala aan comfortfuncties die het gemakkelijk maken om door de stad te cruisen, waaronder een verstelbare geveerde zadelpen, een lagere instap, een ‘rechtop’ rijpositie en brede banden.

Automatische ondersteuning:

De SyncDrive motor met Smart Assist technologie optimaliseert automatisch je krachtondersteuning, terwijl je met het RideDash Evo kleurendisplay je rit kunt bijhouden, navigatie kunt volgen en telefoonmeldingen kunt ontvangen.

Elegantie en accessoires:

De interne kabelgeleiding, de RideControl Go-aan/uit-knop en de uitneembare batterij zijn netjes geïntegreerd in het ontwerp. Het MIK-rek, het spatbord, de voor- en achterlichten en de standaard dragen bij aan de luxueuze rijervaring.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak Smart 500 / SyncDrive Sport

  • Actieradius
  • Zwaar: 55 km 34 mijl
  • Goed: 110 km 68 mijl
  • Ideaal: 180 km 111 mijl

Highlights

Allure E+ with interactive tooltips

Technologieën

Hybrid Cycling Technology
EnergyPak
RideControl EVO
SyncDrive Sport
Smart Assist
Syncdrive Core
RideControl ERGO

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      160 cm5’3”  to 168 cm5’6”
  • M
      168 cm5’6”  to 176 cm5’9”
  • L
      176 cm5’9”  to 185 cm6’1”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,0°72,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)58022,859523,461024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1807,12007,92007,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°69,5°
FVork Sprong (mm) (inch)441,7441,7441,7
GNaloop (mm) (inch)86,93,486,93,486,93,4
HWielbasis (mm) (inch)113144,5114144,9115045,3
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)48018,948018,948018,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)64625,466526,266526,2
LReach (mm) (inch)38915,339215,440015,7
NStuur breedte (mm) (inch)63024,867026,467026,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,7
QWielmaat 700C700C700C
Specificaties
  • Motor
    SyncDrive Sport, 70Nm, Powered by Yamaha
  • Bedieningsunit
    RideControl Ergo 2, RideControl GO integrated in D/T
  • Display
    RideDash Evo
  • Accu
    EnergyPak Smart Compact 500Wh
  • Maten
    XS, S, M, L
  • Kleuren
    Trekking Green, Rosewood
  • Frame
    ALUXX Aluminum, Overdrive 1½ - 1⅛" head tube, integrated KS18 kickstand mount
  • Voorvork
    RST VIV Air, TNL+, Lock-out, 50mm, 15x100
  • Demper
    -
  • Stuur
    Giant Contour GT, cable integrated, 30° back sweep 31.8mm
  • Grips
    Liv Comfort Ergo Microtech Plus
  • Stuurpen
    Giant Contour, EVO display integrated, adjustable
  • Zadelpen
    Suspension 2-bolt micro-adjustable, 30.9x300mm [S, M, L] Forged aluminum 30.9x250mm [XS]
  • Zadel
    Selle Royal Lift
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    Shimano Nexus 5-speed RevoShift
  • Voorderailleur
    -
  • Achterderailleur
    -
  • Remmen
    Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180mm [F/R]
  • Remhendels
    Shimano BL-MT200
  • Cassette
    Gates CDXtm stainless steel 28T rear sprocket
  • Ketting
    Gates CDXtm Carbon Drive CenterTrack belt
  • Crankset
    Gates CDXtm CenterTrack 46T front sprocket
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Liv GX03V, 700c aluminium
  • Naven
    Shimano HB-MT400 100x15mm thru-axle Disc [F], Shimano Nexus 5 Disc brake [R]
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Maxxis Metro Pass 622x50, 60tpi, Wire Bead, Reflective, ECE-R75
  • Extra's
    -
  • Verlichting
    Recon E HL50 StZVO [F] Axa BlueLine Steady E6 [R]
  • Slot
    -
  • Drager
    MIK HD rack. system bag & basket compatible
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.