{{ productAwardLocalized.Quote }}

Allure CS 1

€ 1.199

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Doordeweeks met de fiets naar het werk en in het weekend een heerlijke fietstocht? Het kan allemaal met deze veelzijdige lichtgewicht toerfiets.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Veelzijdige toerfiets:

Door het lichte gewicht en de onderhoudsarme beltdrive is deze toerfiets ideaal voor zowel dagelijks als recreatief gebruik.

Lichtgewicht frame:

Dankzij het lichtgewicht ALUXX aluminium frame is geen heuvel te veel voor deze sportieve fiets.

Remsysteem:

De hydraulische schijfremmen bieden betrouwbare en voorspelbare remprestaties onder alle omstandigheden.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

Doordeweeks zorgeloze woon-werkritten en in het weekend een aangename tocht om even te ontspannen. Het kan allemaal met de Allure CS. Deze veelzijdige toerfiets is geschikt voor zowel vlak als heuvelachtig terrein, mede dankzij het lichte Aluxx aluminium frame. Met de hydraulische schijfremmen is er veel remkracht, ook als er onverhoopt een spat regen valt. Groot pluspunt van de Allure CS is de beltdrive: deze doet stil zijn werk en is duurzaam en onderhoudsarm. Reflecterende details zorgen voor veiligheid en de brede banden brengen comfort. Met behulp van de MIK-achterdrager gaan essentiële spullen onderweg gemakkelijk mee.

Specificaties
  • Maten
    S,M,L
  • Kleuren
    Charcoal
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Giant alloy fork
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Custom Giant Contact handlebar
  • Stuurpen
    Satori aluminum angle adjustable
  • Zadelpen
    Suspension SP-375A
  • Zadel
    Selle Royal Nuvola gel
  • Pedalen
    VP-613 City/Trekking
  • Shifters
    Shimano Alfine
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    Shimano Alfine
  • Remmen
    Shimano BL-MT401
  • Cassette
    Gates CDx 22T
  • Ketting
    Gates CDN beltdrive
  • Crankset
    Gates CDN Urban S150, 46T
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant GX28
  • Naven
    front hub DH-3D37 rear hub SG-S7001-8
  • Spaken
    stainless, 14G
  • Banden
    Giant P-X3 Multi-Surface, 700x45 W/ Reflective Stripe
  • Extra's
    Rear carrier with MIK
  • Verlichting
    Front: battery operated Axa Compact Line 35 with Green line bracket, Rear battery operated Spanning Solo XBA ON/OFF/AUTO
  • Gewicht
    14,8 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 182 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BZitbuis hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57022,458022,859023,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1606,31756,91907,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,0°69,0°69,0°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7
GNaloop (mm) (inch)94,73,794,73,794,73,7
HWielbasis (mm) (inch)108842,8109943,3111043,7
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)64325,365725,967126,4
LReach (mm) (inch)37314,737914,938515,2
MStand Over Height (mm) (inch)47418,746918,545918,1
NStuur breedte (mm) (inch)62024,462024,462024,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,51104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71756,9
QWielmaat 700C700C700C

Technologieën

ALUXX Aluminum Technologie

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.