{{ productAwardLocalized.Quote }}

Alight 2 City Disc

€ 599

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Bezorging
Ons magazijn is tijdelijk gesloten. Uw bestelling zal vanaf 9 augustus 2021 worden aangeboden bij DPD waarna deze binnen enkele dagen bij u thuis zal worden bezorgd. Bedankt voor uw begrip.

Delen
Fiets naar het werk, ontmoet vrienden voor een kop koffie of werk aan je conditie op het fietspad. de alight past perfect in een vrolijke, gezonde levensstijl.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Casual comfort:

De rechtop zitpositie, het vlakke stuur en de 3F-ontwerpfilosofie maken woon-werkverkeer of een plezierritje comfortabeler zonder dat de efficiëntie eronder lijdt.

Fun fitness:

De efficiëntie van een lichtgewicht ALUXX aluminium frame en de uitgebalanceerde geometrie combineren snelheid en stabiliteit tot een rijgedrag dat gewoon superleuk is.

Stijlvolle veelzijdigheid:

Hij is uitgerust met geïntegreerde bevestigingspunten voor dragers, spatborden en zijtassen waardoor deze fiets de eigenschappen van een stijlvolle stadsfiets combineert met de wendbaarheid van een racefiets.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

Met zijn lichte en sterke ALUXX aluminium frame en vlakke stuur met rechte zitpositie, is de Alight comfortabel genoeg voor dagelijks woon-werkverkeer en sportief genoeg voor langere ritten. De damesspecifieke geometrie en maatvoering zorgt voor een stabiel en vertrouwd aanvoelend rijgedrag. En dankzij de geïntegreerde bevestigingspunten kun je hem eenvoudig uitrusten met dragers en spatborden.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, L
  • Kleuren
    Gunmetal Black
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum
  • Voorvork
    alloy, rack mounts, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Sport, alloy
  • Stuurpen
    Giant Sport
  • Zadelpen
    Giant Sport, 27.2
  • Zadel
    Liv Sport Comfort
  • Pedalen
    Giant Urban Fitness
  • Shifters
    Shimano SL-M315
  • Voorderailleur
    Shimano FD-TY710
  • Achterderailleur
    Shimano Altus
  • Remmen
    Tektro HD-R280 hydraulic disc
  • Remhendels
    Tektro, hydraulic
  • Cassette
    Shimano CS-HG31, 11x34
  • Ketting
    KMC Z8.3
  • Crankset
    forged alloy, 30/46
  • Bottom Bracket
    cartridge
  • Velgen
    Giant GX Disc wheelset
  • Naven
    alloy, loose ball bearing
  • Spaken
    stainless, 14g
  • Banden
    Giant S-X2 Puncture Protect, 700x38c
  • Extra's
    fender, rear carrier, kickstand
  • Gewicht
    13,1 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

Alight Disc with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 183 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis lengte (mm) (inch)42016,546018,150019,7
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)5602257522,659023,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1606,31756,91907,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°71,0°71,0°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502
GNaloop (mm) (inch)722,868,72,769,22,7
HWielbasis (mm) (inch)107342,2107742,4109343
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45117,845117,845117,8
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)5832359923,661324,1
LReach (mm) (inch)38815,339215,440315,9
MStand Over Height (mm) (inch)71928,374929,577930,7
NStuur breedte (mm) (inch)60023,662024,462024,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,9
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QWielmaat 700C700C700C

Technologieën

ALUXX Aluminum Technologie

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.